KSIĄŻKA NAJLEPSZY PREZENT

Strona główna » Archiwum » KSIĄŻKA NAJLEPSZY PREZENT

Drodzy rodzice!
Pragniemy przypomnieć, że w grudniu organizujemy akcję KSIĄŻKA NAJLEPSZY PREZENT MIKOŁAJKOWY. Zgodnie z pomysłem dzieci otrzymają na prezent książeczki, które zostaną im wręczone z okazji Mikołajek. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczniów i ułatwienia zakupu książek 30 listopada w szkole odbędzie się KIERMASZ KSIĄŻEK ANGLOJĘZYCZNYCH USBORNE.
W tym dniu będziecie mieli Państwo możliwość wybrać i zakupić książeczki dla swoich dzieci zgodnie z ich zainteresowaniami. Do Państwa dyspozycji z ramienia Usborne będzie Pani Aneta Dargiel-Ledwożyw, która doradzi Państwu w wyborze najlepszej książki dla dzieci.
ZAMÓWIENIA ONLINE – DOSTAWA BEZPOŚREDNIO DO SZKOŁY:


Dla tych z Państwa, którzy nie będą w stanie dotrzeć osobiście do szkoły 30 listopada, a chcieliby zamówić książeczki dla dziecka, wydawnictwo Usborne przygotowało dostęp do katalogu online, gdzie możecie Państwo zapoznać się z ofertą i wybrać ulubioną książkę bez konieczności osobistego kontaktu.
Link do katalogu online: https://issuu.com/usbornepublishing/docs/catalogue_2018_low_res_issu_88mb

Szczególnie proszę zerknąć na książeczki do czytania strony 65 – 79

Jeżeli zdecydujecie się Państwo na zakup online, wówczas prosimy o informację z tytułem książki, imieniem i nazwiskiem dziecka oraz klasą na adres email: adlenglishbooks@gmail.com Z dopiskiem STOJEDYNKA. Zamówienia zbieramy do 30 listopada włącznie.
Po otrzymaniu emaila z zamówieniem prześlemy Państwu dane do przelewu, zaś opłacone książeczki zostaną indywidualnie zapakowane i podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka i dostarczone do szkoły przed terminem wręczenia bez Państwa osobistego udziału.

Dzięki temu macie Państwo gwarancję, że książki dotrą na czas a dzieci otrzymają ulubione woluminy.
W razie pytań prosimy o kontakt adlenglishbooks@gmail.com lub tel 508 220 432 lub wiadomość przez messengera FB: dreambookspl

Podziel się:

Zobacz również
Współpracujemy
Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży
WSSE
UWM
Schronisko
Kapitał Ludzki
Olsztyn
Spręcograf
eTwinning
Erasmus +
Cambridge English
English Perfect
ZHR
Instytut Goethego UWM
Zeto
Falco
Wojewódzka Komenda Policji
Przemienieccy
Set point
Uniwersytet dzieci
Szkoła 101 Olsztyn

Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie
ul. Mroza 25, 10-692 Olsztyn
tel.: 725 556 612, tel.: 89 523 65 39
Facebook

Na stronie
Polecamy
Najnowsze na stronie
Facebook