• E-dzienniczek

    Sprawdz on-line oceny swojego dziecka

  • Plan lekcji

    Plan zajęć oraz harmonogramy zajęć pozalekcyjnych

  • Jadłospis

    Aktualne dania dostepne w naszej stołówce

Szybki kontakt

Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie

ul. Mroza 25
10-692 Olsztyn

tel.: 725 556 612
tel./fax 89 523 65 39

Aktualne godziny zajęć

8.15 – 9.00
9.10 – 9.55
10.05 – 10.50
11.00 – 11.45

11.55 – 12.40
13.00 – 13.45
13.50 – 14.35
14.40 – 15.25

Niepodległa i wierna Dziedzictwu Radosna Szkoła Szkoła odkrywców talentów Szkoła z klasą Dobrze zaprojektowana szkoła - Olsztyn Mistrzowie kodowania Szkoła w pilotażu programowania

Organizacja pracy szkoły

 

Kalendarz roku szkolnego 2018/2019

  • 3 września 2018 – rozpoczęcie roku szkolnego
  • 23 grudnia – 31 grudnia 2018 – zimowa przerwa świąteczna
  • 21 stycznia – 3 lutego 2019 – ferie zimowe
  • 10,11,12 kwietnia 2019 – egzaminy gimnazjalne
  • 15,16,17 kwietnia 2019 – egzaminy ósmoklasisty
  • 18 kwietnia – 23 kwietnia 2019 – wiosenna przerwa świąteczna
  • 21 czerwca 2019 – zakończenie roku szkolnego

 

Na podstawie § 5 ust.1 Rozporządzenia MEN z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego

u s t a l a m w roku szkolnym 2018 /2019

następujące dni wolne od zajęć dydaktycznych:

 

SPOŁECZNY ZESPÓŁ PRZEDSZKOLNO-SZKOLNY 101 W OLSZTYNIE

  1. 2 listopada 2018r. (piątek) – Zaduszki
  2. 10, 11, 12 kwietnia 2019r.(środa-czwartek-piątek) – egzaminy gimnazjalne
  3. 15, 16, 17 kwietnia 2019r.(poniedziałek- wtorek-środa) – egzaminy ósmoklasisty
  4. 2 maja 2019r. (czwartek) – przed Świętem Konstytucji 3 Maja

Jednocześnie informuję, że nauczyciele zapewniają zajęcia opiekuńcze dzieciom, których rodzice zdeklarują taką potrzebę w czasie wyznaczonych dni wolnych.

 

 

Dyrektor

SZPS101 w Olsztynie

Izabela Złotkowska

 

Kalendarz uroczystości i imprez „Stojedynki” w  roku szkolnym  2018/2019


 

Wrzesień

  • Inauguracja roku szkolnego
  • Dzień Chłopaka (wychowawcy)
  • Wybory do Samorządu Uczniowskiego (M. Kamińska-Lorych)
  • Europejski Dzień Języków (nauczyciele języków obcych)
  • Wyjazd integracyjny do Kulki klas IV – VIII sp – III gim (wychowawcy)
  • Dni Nauki i Sztuki klasy 0-IIIsp (wychowawcy)
  • Dot day – Święto kreatywności  klasy 0 – III sp (A. Domańska)
  • Sprzątanie Świata klasy 0 – III sp (wychowawcy)
  • Spotkanie z policjantem klasa I sp (wychowawca)
  • Wyjazd/wyjście integracyjne – klasa I sp (A. Domańska)

Październik

  • Pasowanie Pierwszoklasisty (A. Domańska)
  • Dzień Edukacji Narodowej  (Samorząd Uczniowski)
  • Dzień Papieski (L. Choromańska, ks B. Sułecki)
  • Międzynarodowy Dzień Muzyki (M. Kamińska-Lorych)
  • Pasowanie na Świetliczaka (świetlica)
  • Projekt eTwinning „Encoded for fun” – zakodować na zabawę (E. Biegańska, I. Kowalska)
  • Wyjazd do Warszawy klas VIIIsp – III gim – termin uzależniony od repertuaru warszawskiego teatru (wychowawcy)
  • Święto Przedszkolaka (A. Rudnicka)
  • Wieczornica Niepodległościowa (U. Młodzianowska)
  • Stojedynka pamięta – wyjście na cmentarze (U. Młodzianowska)
  • Bal – Halloween klasy 0 – III sp (A. Bakuła, świetlica)
  • Halloween  (nauczyciele języków obcych)

Listopad

  • Obchody Dnia Niepodległości (U. Młodzianowska)
  • Uroczystość nadania imienia Dębowi (U. Młodzianowska)
  • „Śpiewamy dla Ojczyzny” klasy 0 – III sp (A. Węgierka, wychowawcy)
  • „Tydzień dla Ojczyzny”  - projekt e-twinning  klasy 0 – III sp (E. Biegańska, wychowawcy)
  • Święto Dziękczynienia klasy 0 – III sp (A. Bakuła)
  • Dzień Św. Andrzeja klasy 0 – III sp (A. Bakuła)
  • Jesienne spotkania klas II –III sp (wychowawcy)
  • Światowy Dzień Pluszowego Misia (świetlica, biblioteka)
  • Światowy Dzień Pierniczków (świetlica, biblioteka)
  • Nocowanie w szkole – opowieści z dreszczykiem klasy IV-VIII sp i III gim (wychowawcy, wyznaczeni nauczyciele)
  • 11 Listopada – śpiewamy dla Ojczyzny (M. Kamińska-Lorych)

Grudzień

  • Mikołajki; Mikołajkowa Loteria Fantowa(wychowawcy, Samorząd Uczniowski)
  • Akcje charytatywne (Samorząd Uczniowski, wszyscy nauczyciele)
  • Zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska (Samorząd Uczniowski)
  • Jasełka (L. Choromańska, wyznaczeni nauczyciele)
  • Jasełka/Przedstawienie Bożonarodzeniowe klasy I – III sp (A. Bakuła)
  • Wigilie klasowe (wychowawcy)
  • Konkurs Kolęd i Pastorałek (M. Kamińska-Lorych)
  • Konkurs plastyczny – Warmiński Jarmark Świąteczny (E. Biegańska)
  • Akcja Przedsmak Świąt  klasy 0 – III sp (A. Węgierska, wychowawcy)
  • Warsztaty Bożonarodzeniowe (świetlica)
  • Koncert kolęd (M. Kamińska-Lorych)
  • Świąteczne śniadanie klasy 0 – III sp (wychowawcy)
  • „Przedsmak Świąt” – kiermasz ciast (wychowawcy)
  • Przedstawienie Bożonarodzeniowe klasa „0” (wychowawcy)
  • Najlepsza książka pod choinkę – akcja biblioteki  (Samorząd Uczniowski, U. Młodzianowska)
  • Pomoc Domom Dziecka – akcja charytatywna (A. Tomaszek)
  • Mikołajkowy turniej piłki nożnej klasy I – III sp (K. Szewczyk, P. Kuźmicki)

Styczeń

  • Bal karnawałowy  klas 0-III sp (Młodszy Samorząd, wychowawcy )
  • Dzień Babci i Dziadka  (świetlica)
  • WOŚP ze Stojedynką  (A. Domańska,  A. Kowalska)
  • Zimowy Bal Stojedynki  (Samorząd Uczniowski)

 Luty

  • Dzień  Życzliwości – Walentynki (n – le j. angielskiego i j. niemieckiego, Samorząd Uczniowski)
  • Dzień Bezpiecznego Internetu (G. Kamiński, wychowawcy)
  • Biała Szkoła – Białka Tatrzańska (K. Szewczyk, P. Kuźmicki)
  • Pancake day – słodki koniec karnawału klas 0 – III sp (A. Bakuła)

Marzec

  • Dzień Dziewczynek (wychowawcy)
  • Dzień Wiosny (Samorząd Uczniowski)
  • Wielkanocne warsztaty dla najmłodszych klasy 0 – III sp (wychowawcy)
  • Warsztaty Wielkanocne (świetlica)
  • Zawody pływackie (K. Szewczyk, P. Kuźmicki)
  • Dzień Św. Patryka klasy 0- III sp  (A. Bakuła)
  • Dzień Międzykulturowy (n-le j. angielskiego)

Kwiecień

  • Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci (wychowawcy, U. Młodzianowska)
  • Śniadania Wielkanocne klasy 0 – III sp (wychowawcy)
  • Egzaminy gimnazjalne i ósmoklasisty

 Maj

  • Święto Flagi Państwowej i Rocznica Konstytucji 3-ego Maja (U. Młodzianowska, M. Wasilewska-Frągnowska)
  • Dzień Mamy i Taty (wychowawcy)
  • Święto Muzyki i Plastyki (M. Kamińska-Lorych, M. Wasilewska –  Frągnowska)
  • Wycieczka szkolna – Pieniny (u. Młodzianowska,  wychowawcy)
  • Wycieczka klasy 0 – IIIsp (wychowawcy)
  • Konkurs Matematyczny klasy V (W. Borucka, M. Siwa, A. Pskiet)
  • I Komunia Św. klas  III sp. (L. Choromańska)

Czerwiec

  • Dzień Dziecka (wychowawcy)
  • Dzień Sportu (K. Szewczyk, P. Kuźmicki)
  • Zielona Szkoła  klasy 0 – III sp (wychowawcy)
  • Wycieczka jednodniowa klasy 0 – I sp (wychowawcy)
  • Przegląd Piosenki Dziecięcej (Ż. Polańska)
  • Pokaz  talentów (M. Kamińska-Lorych)
  • Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Lipiec

  •  Obóz żeglarski (K. Szewczyk, P. Kuźmicki)

 

Akcje coroczne

  • Akcje: charytatywne,  promujące zdrowy styl życia, bezpieczeństwo, talenty, wolontariat
  • „Smaczne, bo polskie” – akcja prozdrowotna klas 0 – III sp (wychowawcy)
  • Zwiedzamy Olsztyn „Spacerkiem po Olsztynie” klas 0 – III sp (wychowawcy)

 

Oprawa muzyczna wszystkich imprez szkolnych – Monika Kamińska-Lorych

Wystrój szkoły – Anna Rudnicka

Scenografie okolicznościowe – Marta Wasilewska – Frągnowska

 

Poza  ww uroczystościami w ciągu roku szkolnego będą miały miejsce:

-  wyjścia do teatru, kina ,filharmonii,

-  konkursy szkolne i pozaszkolne,

-  przedstawienia teatralne,

-  cykliczne: „Rodzic czyta dzieciom” klasy 0 – III (wychowawcy)

-  inne



Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji