• E-dzienniczek

    Sprawdz on-line oceny swojego dziecka

  • Plan lekcji

    Plan zajęć oraz harmonogramy zajęć pozalekcyjnych

  • Jadłospis

    Aktualne dania dostepne w naszej stołówce

Szybki kontakt

Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie

ul. Mroza 25
10-692 Olsztyn

tel.: 725 556 612
tel./fax 89 523 65 39

Aktualne godziny zajęć

8.15 – 9.00
9.10 – 9.55
10.05 – 10.50
11.00 – 11.45

11.55 – 12.40
13.00 – 13.45
13.50 – 14.35
14.40 – 15.25

Niepodległa i wierna Dziedzictwu Radosna Szkoła Szkoła odkrywców talentów Szkoła z klasą Dobrze zaprojektowana szkoła - Olsztyn Mistrzowie kodowania Szkoła w pilotażu programowania

Grono pedagogiczne

KADRA PEDAGOGICZNA 2018/2019

Dyrekcja:

  •  mgr Izabela Złotkowska – dyrektor
  •  mgr Agnieszka Tomaszek – wicedyrektor
  •  mgr Michał Sosnowski – wicedyrektor

 

Pedagog:

  •  mgr Danuta Pęcherzewska

 


Społeczne Przedszkole „Stojedynka”:

  • mgr Anna Rudnicka – wychowawca kl. „0”
  • mgr Katarzyna Szewczyk – gimnastyka korekcyjna
  • mgr Monika Kamińska – Lorych – zajęcia umuzykalniające, rytmika
  • dr Marta Wasilewska – Frągnowska – zajęcia plastyczne
  • mgr Agnieszka Tomaszek – logopeda
  • mgr Danuta Pęcherzewska – logopeda
  • mgr Lena Choromańska – religia
  • mgr Anna Bakuła – język angielski
  • mgr Aleksandra Organista – świetlica, zajęcia specjalistyczne
  • mgr Ewa Biegańska – świetlica
  • mgr Magdalena Fal – świetlica

 

Społeczna Szkoła Podstawowa 101 w Olsztynie:

klasy I – VIII, III gim:

  • mgr Aneta Domańska – wychowawca kl. I borówkowej
  • mgr Jolanta Słotwińska – wychowawca kl. II poziomkowej
  • mgr Anna Węgierska – wychowawca kl. III rumiankowej
  • mgr Żaneta Polańska – wychowawca kl. III  chabrowej
  • mgr Agnieszka Pskiet – wychowawca kl. IV porzeczkowej, matematyka, technika, zajęcia techniczne
  • dr Marta Gierzyńska – wychowawca kl. IV jagodowej, język niemiecki
  • mgr Katarzyna Szewczyk – wychowawca kl. V koralowej, wychowanie fizyczne,  gim. korekcyjna
  • mgr Urszula Młodzianowska – wychowawca kl. V bursztynowej, historia, WOS, opowieści Herodota
  • mgr Michał Sosnowski – wychowawca kl. VI cytrynowej, język polski
  • mgr Agnieszka Tomaszek – wychowawca kl. VII platynowej, przyroda, biologia, logopeda
  • dr Marta Wasilewska – Frągnowska – wychowawca kl. VIII malinowej, plastyka, edukacja plastyczna, zajęcia artystyczne
  • mgr Wanda Borucka – wychowawca kl. VIII waniliowej, matematyka
  • mgr Beata Lipka-Kosakowska – wychowawca kl. III gim, geografia, język angielski
  • mgr Magda Siwa – matematyka, fizyka
  • mgr Aleksandra Kowalska – chemia
  • mgr Jagoda Paturej-Grandyberg – język polski
  • mgr Iwona Kowalska – język angielski
  • mgr Anna Bakuła – język angielski
  •  mgr Karolina Czajka – język niemiecki
  •  mgr Grzegorz Kamiński – zajęcia komputerowe, informatyka
  •  mgr Monika Kamińska – Lorych – muzyka, rytmika, zajęcia artystyczne
  •  mgr Bernadeta Jabłońska – wychowanie do życia w rodzinie
  •  mgr Danuta Pęcherzewska – wychowanie do życia w rodzinie
  •  mgr Anna Jęsiak – edukacja dla bezpieczeństwa
  •  mgr Paweł Kuźmicki – wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna
  •  mgr Lena Choromańska – religia
  •  ks. mgr Bogusław Sułecki – religia
  •  mgr Ewa Biegańska – świetlica
  •  mgr Aleksandra Organista – świetlica, zajęcia specjalistyczne
  •  mgr Magdalena Fal – świetlica
  • mgr Ewa Wacławik – doradztwo zawodowe

 

Nasze atuty:

  • Wysoko wykwalifikowana kadra
  • Doświadczeni pedagodzy zaangażowani w proces dydaktyczny i wychowawczy
  • Indywidualizacja pracy
  • Przyjazna, życzliwa atmosfera
  • Częsty kontakt nauczyciela z rodzicem
  • Współpraca z wydziałem pedagogicznym UWM

 



Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji