Ponownie najlepsi

Strona główna » Aktualności » Ponownie najlepsi
Ponownie najlepsi

Szanowni Państwo,

z ogromną przyjemnością informujemy, że w ogólnopolskim rankingu portalu Waszaedukacja.pl nasza Stojedynka uplasowała się na zaszczytnym 1. miejscu, zdobywając złoty order i tytuł Najlepszej Szkoły Podstawowej 2024 w Olsztynie.  Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych Uczniów i Nauczycieli. 💪😍

My zawsze wiedzieliśmy, że jesteście najlepsi, a ten wynik to tylko potwierdza.🏆

W rankingu szkół podstawowych 2024 w Olsztynie, zorganizowanym przez portal edukacyjny WaszaEdukacja.pl, wzięło udział 27 placówek, zgodnie z wymogami ustalonymi w regulaminie.

Wyniki rankingu stanowią ważne źródło informacji dla rodziców poszukujących najlepszych szkół podstawowych dla swoich dzieci. Portal WaszaEdukacja.pl skupił się nie tylko na wynikach egzaminów ósmoklasistów, ale także na osiągnięciach uczniów w różnych olimpiadach przedmiotowych. To podejście pozwala na uzyskanie pełniejszego obrazu jakości kształcenia w poszczególnych placówkach.

Warto zaznaczyć, że ranking uwzględnia różnorodne aspekty edukacji, a nie tylko wyniki egzaminacyjne. Celem jest pokazanie, jakie szkoły oferują kompleksowe wsparcie w rozwijaniu pasji i zdolności uczniów.

Ranking szkół podstawowych 2024 jest efektem starannej analizy danych pochodzących od wiarygodnych instytucji, takich jak Okręgowe Komisje Egzaminacyjne, Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz Ministerstwo Edukacji i Nauki. Dzięki temu rodzice mogą podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące edukacji swoich dzieci.

źródło:

https://waszaedukacja.pl/ranking/olsztyn/szkoly-podstawowe

 

 

 

Podziel się:

Zobacz również
Współpracujemy
ECDL
Hufiec Warmiński ZHP im. Ryszarda Knosały
WaszaEdukacja.pl
Ambasador przyjaznej edukacji
Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży
WSSE
UWM
Schronisko
Kapitał Ludzki
Olsztyn
Spręcograf
eTwinning
Erasmus +
Cambridge English
English Perfect
ZHR
Instytut Goethego UWM
Zeto
Falco
Wojewódzka Komenda Policji
Przemienieccy
Set point
Uniwersytet dzieci
Szkoła 101 Olsztyn

Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie
ul. Mroza 25, 10-692 Olsztyn
tel.: 725 556 612, tel.: 89 523 65 39
Facebook

Na stronie
Polecamy
Najnowsze na stronie
Facebook