Wyżej i lepiej już się nie da!

Strona główna » Archiwum » Wyżej i lepiej już się nie da!

Z ogromną dumą możemy poinformować wszystkich, iż uczniowie klasy III gimnazjum ostatniego już rocznika Społecznego Gimnazjum 101 w Olsztynie na egzaminie gimnazjalnym osiągnęli najwyższe wyniki we wszystkich jego częściach.

Zdobyli 9 stanin, zostawiając daleko w tyle rówieśników z całej Polski, zdobywając na każdym etapie od kilkunastu do kilkudziesięciu procent przewagi. Znaleźli się w elitarnym gronie najlepszych gimnazjów w naszym kraju. Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów :)

historia – 9

j.polski – 9

część przyrodnicza -9

matematyka – 9

j.angielski podstawa – 9

j.ang. rozszerzenie – 9

 

Zaś nasi ósmoklasiści, którzy pisali swój egzamin po raz pierwszy z resztą rówieśników z Polski, także zawiesili wysoko poprzeczkę pozostałym naszym wychowankom, którzy, mamy taką nadzieję, pójdą w ich ślady, uzyskując bardzo wysokie wyniki z języków polskiego i angielskiego, a także deklasując inne szkoły, osiągając najwyższy 9 stanin z matematyki z przewagą blisko 30% nad pozostałą częścią kraju. Jesteśmy z Was dumni :)

 

I wiadomość z ostatniej chwili, nasze klasy III są najlepsze w województwie po Ogólnopolskim Sprawdzianie Kompetencji Trzecioklasisty!!! Jesteśmy pierwsi i postaramy się utrzymać ten wynik do samego końca edukacji w Stojedynce :)

Podziel się:

Zobacz również
Współpracujemy
Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży
WSSE
UWM
Schronisko
Kapitał Ludzki
Olsztyn
Spręcograf
eTwinning
Erasmus +
Cambridge English
English Perfect
ZHR
Instytut Goethego UWM
Zeto
Falco
Wojewódzka Komenda Policji
Przemienieccy
Set point
Uniwersytet dzieci
Szkoła 101 Olsztyn

Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie
ul. Mroza 25, 10-692 Olsztyn
tel.: 725 556 612, tel.: 89 523 65 39
Facebook

Na stronie
Polecamy
Najnowsze na stronie
Facebook