Komunikaty Dyrektora

Strona główna » Aktualności » Komunikaty Dyrektora
Komunikaty Dyrektora
KOMUNIKAT Z DNIA 15.01.2021
Szanowni Państwo, Rodzice dzieci z klas I -III sp. Zgodnie z decyzjami Rządu RP, od 18.01.2021r. wracamy do zajęć stacjonarnych w szkole z uczniami klas młodszych. Lekcje będą odbywały się wg planu „starego”, sprzed pracy online. Wracamy także do oferty wszystkich zajęć dodatkowych i opiekuńczych. Zajęcia będą się odbywały w ścisłym reżimie sanitarnym. Zasady bezpieczeństwa zostaną przypomniane Państwu i dzieciom w oddzielnych komunikatach i przez wychowawców.
Pozdrawiam
dyr Izabela Złotkowska
KOMUNIKAT Z DNIA 25.10.2020
Uwaga! Plan Lekcji zdalnych wraz z legendą został zamieszczony w zakładce #ZOSTAŃWDOMU oraz na Discordzie. Wychowawcy przesłali go także uczniom i rodzicom. Przypominam, że koniecznym jest sprawdzenie sprzętu do pracy zdalnej, na którym będą pracować dzieci w domach, niezbędnych kodów, haseł i łączy internetowych.
Pozdrawiam
dyr Izabela Złotkowska

 

KOMUNIKAT Z DNIA 24.04.2020
Szanowni Państwo! Decyzją rządu RP ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek zostały przedłużone do     25 maja br. Podano również planowane terminy egzaminów: Od 16 czerwca do 18 czerwca – egzamin ósmoklasisty. Wyniki egzaminu ósmoklasiści poznają do 31 lipca.
Pozdrawiam
dyr.Izabela Złotkowska

KOMUNIKAT Z DNIA 06.04.2020

Szanowni Państwo! Od poniedziałku (06.04.2020) będzie obowiązywał zmodyfikowany plan zdalnej pracy szkoły. Zaproponujemy dzieciom indywidualne zajęcia specjalistyczne wynikające z zaleceń PPP, konsultacje i koła zainteresowań oraz w klasach młodszych zajęcia w pomniejszonych grupach, popołudniowe zajęcia świetlicowe i pomoc w odrabianiu pracy domowej. W dniu dzisiejszym zatwierdziliśmy także opracowany na potrzeby pracy zdalnej system oceniania. Jednocześnie dalej zapewniam o gotowości nauczycieli do indywidualnej pomocy uczniom i pozostawania, przede wszystkim wychowawców, w stałym kontakcie z Państwem. Z wielką przyjemnością chcę również mocno pochwalić Dzieci za zaangażowanie w naukę i świetną współpracę z nauczycielami w tych nadzwyczajnych okolicznościach! Serdecznie dziękuję także Państwu za wsparcie i wiele miłych słów na temat naszej pracy. Pozdrawiam serdecznie Iza Złotkowska

KOMUNIKAT Z DNIA 23.03.2020

Szanowni Państwo! Na podstawie znowelizowanych regulacji MEN z 20.03.2020r. informuję, że zostały nakreślone ogólne zasady prowadzenia nauczania na odległość. Szkoły otrzymały możliwość oceniania i klasyfikowania uczniów. Nowe przepisy będą obowiązywały od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r.

Stojedynka będzie pracować on line w aplikacji Discord. W dniu dzisiejszym zostanie uruchomiona na stronie szkoły zakładka #Zostańwdomu. Umieścimy w niej niezbędne komunikaty, regulaminy, plan lekcji i instrukcje dotyczące działania systemu. Konieczne informacje wyślemy także poprzez Librus.

Bardzo dziękuję, za dotychczasowe regularne kontakty z wychowawcami. Proszę o wszelkie spostrzeżenia na temat przebiegu pracy on line. To dla nas również nowość.

Proszę pozdrowić dzieci. Mam nadzieję, że będziemy mogli już niedługo z nimi porozmawiać, a nawet się zobaczyć.

Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami od wszystkich nauczycieli

Dyr. Izabela Złotkowska

Podziel się:

Zobacz również
Współpracujemy
Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży
WSSE
UWM
Schronisko
Kapitał Ludzki
Olsztyn
Spręcograf
eTwinning
Erasmus +
Cambridge English
English Perfect
ZHR
Instytut Goethego UWM
Zeto
Falco
Wojewódzka Komenda Policji
Przemienieccy
Set point
Uniwersytet dzieci
Szkoła 101 Olsztyn

Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie
ul. Mroza 25, 10-692 Olsztyn
tel.: 725 556 612, tel.: 89 523 65 39
Facebook

Na stronie
Polecamy
Najnowsze na stronie
Facebook