Osiągnięcia 2021/2022

Strona główna » Nasze osiągnięcia » Osiągnięcia 2021/2022

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2021/2022

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe:

  • Matematyka:
    • Piotr Szyszkowski, kl. VIII bursztynowa- laureat
    • Franciszek Jerka, kl. VIII bursztynowa- laureat
    • Hubert Selwent, kl.VIII koralowa- laureat
    • Julia Siecińska, kl. VII jagodowa- laureat
    • Jakub Cichmiński, kl. VIII bursztynowa- finalista
    • Mateusz Sieciński, kl. VIII bursztynowa- finalista
    • Aleksander Prusinowski, kl. VIII koralowa- finalista
  • Język polski:
    • Maja Jurewicz, kl. VIII bursztynowa- laureat
    • Mateusz Sieciński, kl. VIII bursztynowa- finalista
  • Język angielski:
    • Tymoteusz Kozdryk, kl. VIII bursztynowa- laureat
    • Amelia Nawacka, kl. VIII bursztynowa- finalista
    • Lena Jarosławska, kl. VIII koralowa- finalista
    • Ignacio Loza, kl. VIII koralowa- finalista
    • Amelia Banaszek, kl. VII jagodowa- finalista
  • Fizyka:
    • Mateusz Sieciński, kl. VIII bursztynowa- laureat
    • Hubert Selwent, kl. VIII koralowa- laureat
  • Biologia:
    • Mateusz Sieciński, kl. VIII bursztynowa- laureat
    • Kalina Kopczewska, kl. VII jagodowa- laureat
  • Historia:
    • Jakub Cichmiński, kl. VIII bursztynowa- finalista
  • Język niemiecki:
    • Maja Jurewicz, kl. VIII bursztynowa- finalista

MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY 2022

  • Kategoria Żaczek:
    • Szynkarczuk Patryk, kl. II czekoladowa – wyróżniony
    • Modzelewski Vincent, kl. II orzechowa – wyróżniony
    • Skiepko Borys, kl. II orzechowa – wyróżniony
    • Greluk Bogdan, kl. II orzechowa – wyróżniony
    • Popławski Oskar, kl. II orzechowa – wyróżniony
    • Mroczka Zuzanna, kl. II orzechowa – wyróżniona
  • Kategoria Maluch:
    • Rink Rafał, kl. III rubinowa – wyróżniony
    • Parys Oliwier, kl. III rubinowa – wyróżniony
    • Zdrojewski Adam, kl. III szafirowa – wyróżniony
    • Gierzyńska Michalina, kl. IV borówkowa – wyróżniona
    • Pomocki Michał, kl. IV borówkowa – wyróżniony
  • Kategoria Beniamin:
    • Wachowski Dawid, kl. V poziomkowa – wyróżniony
    • Kozłowski Ignacy, kl. VI chabrowa – wyróżniony
  • Kategoria Kadet:
    • Jerka Franciszek, kl. VIII bursztynowa – wynik bardzo dobry
    • Siecińska Julia, kl. VII jagodowa – wyróżniona
    • Kurpiewski Bartosz, kl. VII porzeczkowa – wyróżniony
    • Selwent Hubert, kl. VIII koralowa – wyróżniony
    • Szyszkowski Piotr, kl. VIII bursztynowa – wyróżniony

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNO – INFORMATYCZNY InstaLogik

  • Bartosz Kurpiewski klasa VII porzeczkowa – Laureat III miejsca na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas 7. SP i najwyższy wynik w województwie warmińsko-mazurskim w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno-Informatycznym InstaLogik organizowanym przez Placówkę Edukacji Informatyczno – Matematycznej InstaKod oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie

Szkolny Konkurs Plastyczno -Językowy LET’S PAINT A SONG w
zimowej odsłonie

  • Miejsce I Blanka Hoffmann klasa III rubinowa
  • Miejsce II Piotr Zalewski – klasa II czekoladowa
  • Miejsce III Helena Uścinowicz – klasa II czekoladowa
  • Wyróżnienie Zuzanna Mroczka – klasa II orzechowa
  • Wyróżnienie Zuzanna Samusionek – klasa klasa I pistacjowa

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Portret neuronu”

  • Hanna Ziółkowska klasa IV borówkowa – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Portret neuronu” zorganizowanym przez Fundację Marcelego Nenckiego Wspierania Nauk Biologicznych Polskiego Towarzystwa Badań Układu Nerwowego oraz Instytutu Nenckiego
  • Maja Plichta klasa V poziomkowa – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Portret neuronu” zorganizowanym przez Fundację Marcelego Nenckiego Wspierania Nauk Biologicznych Polskiego Towarzystwa Badań Układu Nerwowego oraz Instytutu Nenckiego

Ogólnopolska Olimpiada „Olimpusek” z języka angielskiego

  • Klasa I migdałowa:
    • Alicja Gregorczyk- Laureat- 9. miejsce
    • Ignacy Kruszewski– Laureat- 9. miejsce
  • Klasa I pistacjowa:
    • Marcelina Sochacka– Laureat- 10. miejsce
    • Zofia Kryszk– Laureat- 14. miejsce
    • Marceli Berk– Laureat- 15. miejsce
  • Klasa II czekoladowa:
    • Martyna Jewartowska– Laureat- 1. miejsce
  • Klasa II orzechowa:
    • Borys Skiepko– Laureat- 7. miejsce
  • Klasa III rubinowa:
    • Rafał Rink– Laureat- 1. miejsce
    • Zofia Knysak– Laureat- 13. miejsce
  • Klasa III szafirowa:
    • Krzysztof Kossakiewicz- Laureat- 5. miejsce
Podziel się:

Zobacz również
Współpracujemy
Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży
WSSE
UWM
Schronisko
Kapitał Ludzki
Olsztyn
Spręcograf
eTwinning
Erasmus +
Cambridge English
English Perfect
ZHR
Instytut Goethego UWM
Zeto
Falco
Wojewódzka Komenda Policji
Przemienieccy
Set point
Uniwersytet dzieci
Szkoła 101 Olsztyn

Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie
ul. Mroza 25, 10-692 Olsztyn
tel.: 725 556 612, tel.: 89 523 65 39
Facebook

Na stronie
Polecamy
Najnowsze na stronie
Facebook