Osiągnięcia 2020/2021

Strona główna » Nasze osiągnięcia » Osiągnięcia 2020/2021

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2020/2021

„Piosenka na dobre i na złe”

  • Natalia Sarna (III borówkowa) – Złote Pasmo w I Wojewódzkim Konkursie Piosenki pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego „Piosenka na dobre i na złe” organizowanym przez Szkołę Podstawową numer 34 im. Józefa Malewskiego w Olsztynie

Konkurs wokalny „Pozytywka”

  • Pola Zglińska (V chabrowa) – 3 miejsce w konkursie wokalnym „Pozytywka” organizowanym przez Pałac Młodzieży w Olsztynie

CERTYFIKATY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Fit in Deutsch 1:

  • Renata Słowińska
  • Julia Siecińska
  • Bartosz Kurpiewski

Fit in Deutsch 2:

  • Małgorzata Och
  • Hanna Bednarska

CERTYFIKATY CAMBRIDGE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Young Learners of English – pre A1 Starters:

  • Rafał Rink, kl. II rubinowa
  • Krzysztof Kossakiewicz, kl. II szafirowa
  • Michalina Gierzyńska, kl. III borówkowa
  • Martyna Rudzińska, kl. III borówkowa
  • Piotr Szostawicki, kl. III borówkowa
  • Paula Zaleska, kl. III borówkowa

Young Learners of English – A1 Movers

  • Ignacy Kozłowski, kl. V chabrowa

Young Learners of English – A2 Flyers

  • Amelia Banaszek, kl. VI jagodowa
  • Bartosz Kurpiewski, kl. VI porzeczkowa
  • Szymon Maliszewski, kl. VI jagodowa

Preliminary English Tests – B1

  • Ignacio Loza, kl. VII koralowa
  • Tymon Kołakowski, kl. VII bursztynowa

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO-JĘZYKOWY „LET’S PAINT A SONG”

I miejsce- Amelia Liwczan, zerówka
II miejsce- Zuzanna Mroczka, kl. I orzechowa
III miejsce- Antonina Piwowarska, zerówka oraz Martyna Jewartowska, kl. I czekoladowa

Wyróżnienie: 

  • Antoni Władziński, kl. I orzechowa
  • Helena Uścinowicz, kl. I czekoladowa
  • Blanka Hoffmann, kl. II rubinowa

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WOKALNY „LET’S SING!”

I miejsce – Martyna Jewartowska, kl. I czekoladowa

XIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ

Laureatka – Maria Kluczenko, kl. IV poziomkowa

ŚWIETLIK

Wyróżnienie:
Kl. I.

  1. Miecznikowska Marcelina
  2. Skiepko Borys
  3. Tomporowska Łucja

Kl. II.

  1. Kossakiewicz Krzysztof
  2. Knysak Zofia
  3. Parys Oliwier

Kl. VI.

  1. Siecińska Julia

MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY 2021

Kategoria Żaczek:

  1. Parys Oliwier kl.II – wyróżniony
  2. Rink Rafał kl.II – wyróżniony
  3. Prusinowski Jakub kl.II – wyróżniony

Kategoria Maluch:

  1. Pomocki Michał kl. III – wyróżniony
  2. Wachowski Dawid kl. IV – wyróżniony

Kategoria Kadet:

  1. Jerka Franciszek kl.VII – wyróżniony
  2. Cichmiński Jakub kl.VII – wyróżniony
  3. Szyszkowski Piotr kl. VII – wyróżniony

KONKURS PLASTYCZNY NA BOŻONARODZENIOWĄ KARTKĘ PROMUJĄCĄ BEZPIECZNE ŚWIĘTA

  • Maria Kurpiewska z klasy I orzechowej – I miejsce w konkursie plastycznym na bożonarodzeniową kartkę promującą bezpieczne święta zorganizowanym przez świetlicę Społecznego Zespołu Przedszkolno-Szkolnego 101 w Olsztynie
  • Karolina Zaroń z klasy I czekoladowej – I miejsce w konkursie plastycznym na bożonarodzeniową kartkę promującą bezpieczne święta zorganizowanym przez świetlicę Społecznego Zespołu Przedszkolno-Szkolnego 101 w Olsztynie
  • Helena Uścinowicz z klasy I czekoladowej – II miejsce w konkursie plastycznym na bożonarodzeniową kartkę promującą bezpieczne święta zorganizowanym przez świetlicę Społecznego Zespołu Przedszkolno-Szkolnego 101 w Olsztynie
  • Józefina Czarzasta z klasy I czekoladowej – III miejsce w konkursie plastycznym na bożonarodzeniową kartkę promującą bezpieczne święta zorganizowanym przez świetlicę Społecznego Zespołu Przedszkolno-Szkolnego 101 w Olsztynie

„Zawsze gotowi, zawsze blisko – również by chronić środowisko”

  • Łucja Tomporowska z klasy I orzechowej – pamiątkowy dyplom za udział w konkursie plastycznym „Zawsze gotowi, zawsze blisko – również by chronić środowisko” zorganizowanym przez 4 Warmińsko-Mazurską Brygadę Obrony Terytorialnej
  • Maria Kurpiewska z klasy I orzechowej – pamiątkowy dyplom za udział w konkursie plastycznym „Zawsze gotowi, zawsze blisko – również by chronić środowisko” zorganizowanym przez 4 Warmińsko-Mazurską Brygadę Obrony Terytorialnej
  • Blanka Hoffmann z klasy II rubinowej – pamiątkowy dyplom za udział w konkursie plastycznym „Zawsze gotowi, zawsze blisko – również by chronić środowisko” zorganizowanym przez 4 Warmińsko-Mazurską Brygadę Obrony Terytorialnej
  • Monika Żywucka z klasy II rubinowej – pamiątkowy dyplom za udział w konkursie plastycznym „Zawsze gotowi, zawsze blisko – również by chronić środowisko” zorganizowanym przez 4 Warmińsko-Mazurską Brygadę Obrony Terytorialnej
  • Zofia Knysak z klasy II rubinowej – pamiątkowy dyplom za udział w konkursie plastycznym „Zawsze gotowi, zawsze blisko – również by chronić środowisko” zorganizowanym przez 4 Warmińsko-Mazurską Brygadę Obrony Terytorialnej
  • Hanna Ziółkowska z klasy III borówkowej – pamiątkowy dyplom za udział w konkursie plastycznym „Zawsze gotowi, zawsze blisko – również by chronić środowisko” zorganizowanym przez 4 Warmińsko-Mazurską Brygadę Obrony Terytorialnej

„Szałowa maska karnawałowa”

  • Alicja Karnacewicz z klasy II rubinowej – wyróżnienie w Międzyszkolnym konkursie plastyczno-technicznym „Szałowa maska karnawałowa” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 14 w Olsztynie

Ogólnopolski Konkurs Leselust – Odkryj radość z czytania

  • Małgorzata Och z klasy VIII cytrynowej – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Leselust – Odkryj radość z czytania – za przygotowanie recenzji w języku niemieckim. Konkurs jest organizowany przez Instytut Goethego.

XVI Stawigudzkie Spotkania Wokalne „Kamerton”

  • Zuzanna Mroczka oraz Łucja Tomporowska z klasy I orzechowej – ex aequo 3 miejsce w XVI Stawigudzkich Spotkaniach Wokalnych „Kamerton”

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNO – INFORMATYCZNY InstaLogik

  • Bartosz Kurpiewski (VI porzeczkowa) – Finalista na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas 6. SP i najwyższy wynik w województwie warmińsko-mazurskim w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno-Informatycznym InstaLogik organizowanym przez InstaKod Sp z o.o. oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie.

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

XIII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Konkurs organizowany przez Fundację Akademia IBSE z siedzibą w Krakowie

Edycja roku szkolnego 2019/2020 przeprowadzona w roku szkolnym 2020/2021

Nagroda:

Kl. 1

  • Maria Banasiak

Wyróżnienie:

Kl.1

  • Krzysztof Kossakiewicz
  • Adam Ogrodnik
  • Oliwier Rosiak
  • Oliwier Parys

Kl.2

  • Michalina Gierzyńska

Kl. 3

  • Maria Meus

Kl. 4

  • Nina Olechnowicz

Kl.6

  • Maja Jurewicz
  • Tymon Kołakowski
Podziel się:

Zobacz również
Współpracujemy
Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży
WSSE
UWM
Schronisko
Kapitał Ludzki
Olsztyn
Spręcograf
eTwinning
Erasmus +
Cambridge English
English Perfect
ZHR
Instytut Goethego UWM
Zeto
Falco
Wojewódzka Komenda Policji
Przemienieccy
Set point
Uniwersytet dzieci
Szkoła 101 Olsztyn

Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie
ul. Mroza 25, 10-692 Olsztyn
tel.: 725 556 612, tel.: 89 523 65 39
Facebook

Na stronie
Polecamy
Najnowsze na stronie
Facebook