Osiągnięcia 2019/2020

Strona główna » Nasze osiągnięcia » Osiągnięcia 2019/2020

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2019/2020

XIV Międzyszkolny Konkurs Literacki „Z bajką przez życie”

  • Michalina Gierzyńska (II borówkowa) – I miejsce w XIV Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Z bajką przez życie” organizowanym przez O.D.K. S.M. „Jaroty” i Klub „Akant”
  • Franciszek Kokorniak (III poziomkowa) – I miejsce w XIV Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Z bajką przez życie” organizowanym przez O.D.K. S.M. „Jaroty” i Klub „Akant” w kategorii klas 3-4
  • Maria Kluczenko (III poziomkowa) – II miejsce w XIV Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Z bajką przez życie” organizowanym przez O.D.K. S.M. „Jaroty” i Klub „Akant” w kategorii klas 3-4

Ogólnopolski konkurs literacki dla dzieci i młodzieży „Siedzę w domu i piszę…”

Szkolny konkurs z języka niemieckiego dla klas V i VI

  • Michał Konopka (V porzeczkowa) – I miejsce w rywalizacji indywidualnej klas V w szkolnym konkursie z języka niemieckiego organizowanym przez SSP101 w Olsztynie
  • Szymon Maliszewski (V jagodowa) – II miejsce w rywalizacji indywidualnej klas V w szkolnym konkursie z języka niemieckiego organizowanym przez SSP101 w Olsztynie
  • Renata Słowińska oraz Amelia Banaszek (V jagodowa) – III miejsce w rywalizacji indywidualnej klas V w szkolnym konkursie z języka niemieckiego organizowanym przez SSP101 w Olsztynie
  • Krystian Zaleski (VI koralowa) – I miejsce w rywalizacji indywidualnej klas VI w szkolnym konkursie z języka niemieckiego organizowanym przez SSP101 w Olsztynie
  • Maja Jurewicz (VI bursztynowa) – II miejsce w rywalizacji indywidualnej klas VI w szkolnym konkursie z języka niemieckiego organizowanym przez SSP101 w Olsztynie
  • Lena Jarosławska (VI koralowa) oraz Amelia Nawacka (VI bursztynowa) – III miejsce w rywalizacji indywidualnej klas VI w szkolnym konkursie z języka niemieckiego organizowanym przez SSP101 w Olsztynie

Ogólnopolski Konkurs promujący czytanie w języku obcym pt. „Leselust”

  • Lars Piotrowski (VI bursztynowa) – wyróżnienie za napisanie recenzji książki „Gefahr am Strand” w Ogólnopolskim Konkursie promującym czytanie w języku obcym pt. „Leselust” organizowanym przez Instytut Goethego w Krakowie.

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

  • Franciszek Jerka (VI bursztynowa) – XII miejsce (tytuł „Eksperta Logicznego Myślenia”) w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej
  • Jakub Cichmiński (VI bursztynowa) – XIV miejsce (tytuł „Eksperta Logicznego Myślenia”) w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej
  • Bartosz Kurpiewski (V porzeczkowa) – XV miejsce (tytuł „Eksperta Logicznego Myślenia”) w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej

Konkurs z języka angielskiego EDI Panda

  • Amelia Banaszek (V jagodowa) – tytuł laureata (3 miejsce w Polsce) w konkursie z języka angielskiego EDI Panda organizowanym przez Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI
  • Aleksandra Konklewska (V porzeczkowa) – tytuł laureata (3 miejsce w Polsce) w konkursie z języka angielskiego EDI Panda organizowanym przez Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI
  • Michał Konopka (V porzeczkowa) – tytuł laureata (3 miejsce w Polsce) w konkursie z języka angielskiego EDI Panda organizowanym przez Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI
  • Zuzanna Szykuła (V porzeczkowa) – tytuł laureata (3 miejsce w Polsce) w konkursie z języka angielskiego EDI Panda organizowanym przez Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI
  • Danai Manta (IV chabrowa) – wyróżnienie w konkursie z języka angielskiego EDI Panda organizowanym przez Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI
  • Lars Piotrowski (VI bursztynowa) – wyróżnienie w konkursie z języka angielskiego EDI Panda organizowanym przez Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI

Ogólnopolska Olimpiada „Olimpusek” z j. angielskiego

Klasa I

Rafał Rink – Laureat klasa I rubinowa
Blanka Hoffmann – Laureat klasa I rubinowa
Leo Mierzejewski – Laureat klasa I rubinowa
Borys Muziński – Laureat klasa I szafirowa

Klasa II

Michalina Gierzyńska – Laureat klasa II borówkowa
Aleksander Konopka – Laureat klasa II borówkowa

Klasa III

Maria Meus – Laureat klasa III poziomkowa
Dawid Wachowski – Laureat klasa III poziomkowa
Maja Plichta – Laureat klasa III poziomkowa
Nadia Mierzejewska – Laureat klasa III poziomkowa

Ogólnopolska Olimpiada „Olimpusek” (Sprawdzian zintegrowany)

  • Dawid Wachowski (III poziomkowa) – 3 miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie OLIMPUSEK (sprawdzian zintegrowany)

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY 2020

Kategoria Żaczek:
Rafał Rink kl. 1 – wyróżniony
Adam Ogrodnik kl.1 – wyróżniony

Kategoria Maluch:
Dawid Wachowski kl.3 – wyróżniony
Maja Plichta kl.3 – wyróżniona

Kategoria Beniamin:
Julia Siecińska kl. 5 – wyróżniona
Franciszek Jerka kl. 6 – wyróżniony
Hubert Selwent kl.6 – wyróżniony
Mateusz Sieciński kl.6 – wyróżniony

WOLONTARIAT

WOLONTARIUSZ ROKU
Mateusz Woicki V porzeczkowa
Olaf Tkaczyk V porzeczkowa

WOLONTARIUSZ STOJEDYNKI
Olga Siergiej VIII platynowa
Magda Siembida VIII platynowa
Alicja Michnik VIII platynowa

„Serce kapsuły czasu” – ogólnopolski konkurs literacki i plastyczny

  • Szymon Maliszewski (V jagodowa) – Srebrny Certyfikat w ogólnopolskim konkursie literackim i plastycznym „Serce Kapsuły Czasu” organizowanym przez konkursykreatywne.pl

Tydzień języka polskiego w Stojedynce

  • Najlepszy plakat o polskim nobliście wykonały klasy: V jagodowa oraz IV rumiankowa.
  • W grze „30 pytań o Polsce” bezkonkurencyjna okazała się VI koralowa.
  • Mistrzem ortografii zostali: Ignacy Kozłowski (IV chabrowa), Szymon Maliszewski (V jagodowa), Maja Jurewicz (VI bursztynowa), Krystian Zaleski (VI koralowa), Małgorzata Och (VII cytrynowa), Julia Dutka (VIII platynowa).
  • Wyróżnienia w konkursie recytatorskim trafiły do: Aleksandra Turka (klasa I rubinowa), Piotra Szostawickiego (klasa II borówkowa) oraz Hanny Kotkowicz (klasa IV chabrowa).
  • Laur najlepszego recytatora roku otrzymali: w kategorii klas I-III Natalia Sarna (klasa II borówkowa), w kategorii klas IV-VI Olaf Płoski (klasa IV chabrowa).
Podziel się:

Zobacz również
Współpracujemy
Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży
WSSE
UWM
Schronisko
Kapitał Ludzki
Olsztyn
Spręcograf
eTwinning
Erasmus +
Cambridge English
English Perfect
ZHR
Instytut Goethego UWM
Zeto
Falco
Wojewódzka Komenda Policji
Przemienieccy
Set point
Uniwersytet dzieci
Szkoła 101 Olsztyn

Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie
ul. Mroza 25, 10-692 Olsztyn
tel.: 725 556 612, tel.: 89 523 65 39
Facebook

Na stronie
Polecamy
Najnowsze na stronie
Facebook