Osiągnięcia 2018/2019

Strona główna » Nasze osiągnięcia » Osiągnięcia 2018/2019

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2018/2019

XIX Przegląd Małych Form Scenicznych Olsztyn 2019

Grupa teatralna ze Stojedynki zajęła 2 miejsce w XIX Przeglądzie Małych Form Scenicznych Olsztyn 2019 pod patronatem Prezydenta Miasta Piotra Grzymowicza

Międzyszkolny Konkurs Polskiej Piosenki Patriotycznej

  • Emilia Wachowska – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Polskiej Piosenki Patriotycznej organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 11 w Olsztynie

IX Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Kolędowania Czar”

  • Natalia Sarna, Dawid Wachowski, Hanna Kotkowicz, Pola Zglińska – III miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek „Kolędowania Czar”
  • Emilia Wachowska, Maria Lachowicz i Julia Stolarska – I miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek „Kolędowania Czar”

XV Stawigudzkie Spotkania Wokalne „Kamerton”

  • Pola Zglińska – I miejsce w kat. klas 1-3 w XV Stawigudzkich Spotkaniach Wokalnych „Kamerton”
  • Natalia Sarna – wyróżnienie w kat. Klas 1-3 w XV Stawigudzkich Spotkaniach Wokalnych „Kamerton”
  • Jakub Cichmiński – II miejsce w kat. klas IV-VI w XV Stawigudzkich Spotkaniach Wokalnych „Kamerton”

Festiwal Piosenki Wesołej

  • Pola Zglińska – II miejsce na Festiwalu Piosenki Wesołej organizowanym przez Fundację Radosne Dzieci oraz Niepubliczną Szkołę Podstawową „Piątka”
  • Aleksandra Witalska – III miejsce na Festiwalu Piosenki Wesołej organizowanym przez Fundację Radosne Dzieci oraz Niepubliczną Szkołę Podstawową „Piątka”

Certyfikaty z języka niemieckiego

Fit in Deutsch 1:

  • Jakub Błesiński
  • Krystian Zaleski
  • Oskar Pęcherzewski
  • Jakub Szostawicki
  • Zofia Tomaszek
  • Lena Jarosławska
  • Lars Piotrowski
  • Małgorzata Och

Fit in Deutsch 2:

  • Oliwier Zaleski
  • Jakub Pawluczuk
  • Marcelina Dowgierd
  • Matylda Rzetelska
  • Dominika Czajkowska

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ALBUS

  • Szymon Maliszewski (IV jagodowa) – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego ALBUS organizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej
  • Lena Jarosławska (V koralowa) – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego ALBUS organizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej
  • Julia Śliwińska (VI cytrynowa) – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego ALBUS organizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej
  • Aleksandra Lipińska (IV porzeczkowa) – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ALBUS organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej
  • Małgorzata Och (VI cytrynowa) – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ALBUS organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej
  • Maksym Adamiuk (VI cytrynowa) – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ALBUS organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej
  • Hubert Jakubowski (VII platynowa) – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ALBUS organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej
  • Maria Kokorniak (VII platynowa) – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ALBUS organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej
  • Dawid Hałacz (VII platynowa) – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ALBUS organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej

XVIII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Klas Piątych

  • Franciszek Jerka (V bursztynowa) – II miejsce w XVIII Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym Klas Piątych organizowanym przez Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie
  • Piotr Szyszkowski (V bursztynowa) – III miejsce w XVIII Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym Klas Piątych organizowanym przez Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie

Eliminacje regionalne – XVIII „Spotkania z poezją”

  • Dominika Plichta (V koralowa) – I miejsce w kategorii klas IV-VI w eliminacjach regionalnych XVIII „Spotkań z poezją”
  • Pola Blanda (VII platynowa) – wyróżnienie w kategorii klas VII-VIII i GIM w eliminacjach regionalnych XVIII „Spotkań z poezją”

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Kominiarz Strażnikiem Bezpieczeństwa Twojego Domu”

  • Monika Koźmińska (III rumiankowa) – I miejsce w Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kominiarz Strażnikiem Bezpieczeństwa Twojego Domu” organizowanym przez Krajową Izbę Kominiarzy
  • Pola Zglińska (III chabrowa) – II miejsce w Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kominiarz Strażnikiem Bezpieczeństwa Twojego Domu” organizowanym przez Krajową Izbę Kominiarz
  • Dawid Wachowski (II poziomkowa) – III miejsce w Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kominiarz Strażnikiem Bezpieczeństwa Twojego Domu” organizowanym przez Krajową Izbę Kominiarz
  • Nadia Sztylc (I borówkowa) – III miejsce w Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kominiarz Strażnikiem Bezpieczeństwa Twojego Domu” organizowanym przez Krajową Izbę Kominiarz

Konkurs plastyczny „Jaroty za 40 lat”

  • Filip Płoski (IV jagodowa) – I miejsce w kat. wiekowej IV – VII w Konkursie plastycznym „Jaroty za 40 lat” organizowanym przez Spółdzielnię Mieszkaniową Jaroty.
  • Marcela Grzędzińska (II poziomkowa) – I miejsce w kat. wiekowej I – III w Konkursie plastycznym „Jaroty za 40 lat” organizowanym przez Spółdzielnię Mieszkaniową Jaroty.

Osoby nagrodzone to również:

  • Amelia Banaszek kl IV jagodowa
  • Maciej Ciuńczyk kl IV porzeczkowa
  • Julia Mrówka kl I borówkowa
  • Alicja Karnacewicz kl O
  • Olaf Płoski kl III chabrowa
  • Julia Siecińska kl IV jagodowa

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego ALBUS

  • Michał Och (III GIM) – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego ALBUS organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej
  • Anthony Niklaus (III GIM) – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego ALBUS organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

    Konkurs organizowany przez Fundację Akademia IBSE z siedzibą w Krakowie.

Klasa I sp:

  • Michalina Gierzyńska (klasa I borówkowa) – wyróżnienie
  • Natalia Miładowska (klasa I borówkowa) – wyróżnienie
  • Michał Pomocki (klasa I borówkowa) – wyróżnienie

Klasa II sp:

  • Maria Meus (klasa II poziomkowa) – nagroda
  • Dawid Wachowski (klasa II poziomkowa) – nagroda
  • Franciszek Kokorniak (klasa II poziomkowa) – wyróżnienie
  • Maja Plichta (klasa II poziomkowa) – wyróżnienie
  • Tomasz Gryszczuk (klasa II poziomkowa) – wyróżnienie

Klasa III sp:

  • Filip Piwowarski (klasa III chabrowa) – wyróżnienie

Klasa IV sp:

  • Julia Siecińska (klasa IV jagodowa) – wyróżnienie

Klasa V sp:

  • Mateusz Sieciński (klasa V bursztynowa) – nagroda
  • Maja Jurewicz (klasa V bursztynowa) – wyróżnienie

Konkurs literacki „Z bajką przez życie”

  • Franciszek Kokorniak (II poziomkowa) – 1 miejsce w konkursie literackim „Z bajką przez życie” organizowanym przez O.D.K. S.M. „Jaroty” i Klub „Akant”
  • Danai Maria Manta (III chabrowa) – 2 miejsce w konkursie literackim „Z bajką przez życie” organizowanym przez O.D.K. S.M. „Jaroty” i Klub „Akant”
  • Ignacy Kozłowski (III chabrowa) – 3 miejsce w konkursie literackim „Z bajką przez życie” organizowanym przez O.D.K. S.M. „Jaroty” i Klub „Akant”

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2019

Kategoria Żaczek:

  • Tomasz Gryszczuk kl. 2 – wyróżniony
  • Maria Meus kl.2 – wyróżniona
  • Dawid Wachowski kl.2 – wyróżniony

Kategoria Maluch:

  • Bartosz Kurpiewski kl.4 – wyróżniony
  • Kalina Kopczewska kl.4 – wyróżniona
  • Julia Siecińska kl.4 – wyróżniona

Kategoria Beniamin:

  • Franciszek Jerka kl. 5 – wynik bardzo dobry
  • Krystian Zaleski kl. 5 – wynik bardzo dobry
  • Hubert Karwicki kl.5 – wyróżniony
  • Kalina Szcześniak kl.5 – wyróżniona
  • Alicja Durska kl.5 – wyróżniona

Kategoria Kadet:

  • Hubert Jakubowski kl.7 – wyróżniony
  • Bartosz Nosek kl.8 – laureat
  • Jakub Pawluczuk kl.8 – wyróżniony
  • Grzegorz Suplewski kl.8 – wyróżniony

Kategoria Junior:

  • Marta Zarzecka III gimnazjum – wyróżniona

Laureaci i finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych:

Szkoła Podstawowa:

Laureaci

  1. Grzegorz Suplewski – j.polski, fizyka
  2. Bartosz Nosek – matematyka
  3. Julia Śliwińska – j.angielski
  4. Weronika Morska – biologia

Finaliści

  1. Grzegorz Suplewski – matematyka
  2. Bartosz Nosek – j.angielski, fizyka
  3. Oliwier Zaleski – j.angielski, j.niemiecki
  4. Martyna Kozioł – biologia
  5. Jakub Pawluczuk – j.niemiecki

Gimnazjum:

Laureaci

  1. Michał Och – j.polski, matematyka, j.niemiecki
  2. Emilia Peterwas – j.polski
  3. Rafał Grzelka – j.polski, historia
  4. Filip Borucki – WOS
  5. Zuzanna Remiszewska – biologia, geografia, WOS
  6. Marta Zarzecka – chemia
  7. Paulina Deresiewicz – fizyka
  8. Anthony Niklaus – j.niemiecki
  9. Agnieszka Ruszkiewicz – j.angielski
  10. Maciej Góralczyk – j.angielski

Finaliści

  1. Jakub Milejski – j.polski
  2. Julia Stolarska – WOS
  3. Łukasz Żółciński – historia
  4. Julia Kraushar – geografia
  5. Marta Zarzecka – j.angielski

Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek z języka angielskiego dla klas I – III SP

Język angielski:

  • Natalia Sarna – I miejsce
  • Michalina Gierzyńska – I miejsce
  • Aleksander Konopka – I miejsce
  • Nadia Mierzejewska – X miejsce

Sprawdzian zintegrowany:

  • Maja Plichta – XIII miejsce

III Wojewódzkie Dyktando Języka Niemieckiego

  • Michał Och (III GIM) – I miejsce w III Wojewódzkim Dyktandzie Języka Niemieckiego organizowanym przez XII Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Twórczość Kawalerów Orderu Uśmiechu”

  • Dominika Plichta (V koralowa) – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Twórczość Kawalerów Orderu Uśmiechu” organizowanym przez Szkołę Podstawową numer 3 w Olsztynie
  • Julia Zwierzchlewska (V koralowa) – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Twórczość Kawalerów Orderu Uśmiechu” organizowanym przez Szkołę Podstawową numer 3 w Olsztynie

X Wojewódzki Międzyszkolny Konkurs Języka Niemieckiego

  • Oliwier Zaleski (VIII waniliowa) – III miejsce w X Wojewódzkim Międzyszkolnym Konkursie Języka Niemieckiego organizowanym przez XII Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Georga Dietrichów w Olsztynie
  • Jakub Pawluczuk (VIII waniliowa) – wyróżnienie w X Wojewódzkim Międzyszkolnym Konkursie Języka Niemieckiego organizowanym przez XII Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Georga Dietrichów w Olsztynie

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

  • Nina Olechnowicz (III rumiankowa) – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym organizowanym przez „Piątkę”.

Planetarny Konkurs Ortograficzny

  • Nina Olechnowicz (III rumiankowa) – I miejsce w planetarnym konkursie ortograficznym organizowanym przez Planetę 11/ kat. do 9 lat/

Międzyszkolny Konkurs Języka Niemieckiego

  • Jakub Pawluczuk i Oliwier Zaleski (VIII waniliowa) – trzecie miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Niemieckiego organizowanym przez Liceum Ogólnokształcące nr 2 w Olsztynie

Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego Macmillan Primary School Tournament VII

  • Jacob Śliwiński (III chabrowa) – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie z Języka Angielskiego Macmillan Primary School Tournament VII

Powiatowy Konkurs Recytatorski „Nasza najpiękniejsza”

  • Nina Olechnowicz (III rumiankowa) – III miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Nasza najpiękniejsza” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 34 im. Józefa Malewskiego w Olsztynie
Podziel się:

Zobacz również
Współpracujemy
Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży
WSSE
UWM
Schronisko
Kapitał Ludzki
Olsztyn
Spręcograf
eTwinning
Erasmus +
Cambridge English
English Perfect
ZHR
Instytut Goethego UWM
Zeto
Falco
Wojewódzka Komenda Policji
Przemienieccy
Set point
Uniwersytet dzieci
Szkoła 101 Olsztyn

Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie
ul. Mroza 25, 10-692 Olsztyn
tel.: 725 556 612, tel.: 89 523 65 39
Facebook

Na stronie
Polecamy
Najnowsze na stronie
Facebook