• E-dzienniczek

    Sprawdz on-line oceny swojego dziecka

  • Plan lekcji

    Plan zajęć oraz harmonogramy zajęć pozalekcyjnych

  • Jadłospis

    Aktualne dania dostepne w naszej stołówce

Szybki kontakt

Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie

ul. Mroza 25
10-692 Olsztyn

tel.: 725 556 612
tel./fax 89 523 65 39

Aktualne godziny zajęć

8.15 – 9.00
9.10 – 9.55
10.05 – 10.50
11.00 – 11.45

11.55 – 12.40
13.00 – 13.45
13.50 – 14.35
14.40 – 15.25

Radosna Szkoła Szkoła odkrywców talentów Szkoła z klasą Dobrze zaprojektowana szkoła - Olsztyn Mistrzowie kodowania Szkoła w pilotażu programowania

Osiągnięcia 2016/2017

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2016/2017

„Ilustracja do mojej ulubionej bajki”

  • Piotr Szyszkowski (III bursztynowa)II miejsce w Ogólnoszkolnym Konkursie Plastycznym „Ilustracja do mojej ulubionej bajki” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 34 im. Józefa Malewskiego w Olsztynie

XV Wojewódzki Konkurs „Matematyka w Zarządzaniu”

  • Krzysztof Karłowicz (III gimnazjum)tytuł finalisty XV Wojewódzkiego Konkursu „Matematyka w Zarządzaniu” organizowanego przez Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Kopernika w Olsztynie pod patronatem Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty.

XV Warmińsko – Mazurskie Zawody Matematyczne

  • Jakub Dębowski (II gimnazjum)tytuł laureata XV Warmińsko – Mazurskich Zawodów Matematycznych organizowanych przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego pod honorowym patronatem Rektora Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie i Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty.

XVII Szkolny Przegląd Małych Form Scenicznych Miasta Olsztyna

  • Julia Bezlapowicz (II porzeczkowa)nagroda indywidualna – osobowość aktorska za rolę „ROBAKA” w przedstawieniu – „ROBAKI”
  • Hanna Kotkowicz (I chabrowa)nagroda indywidualna za wyróżniającą grę aktorską w spektaklu – „Robaki”
  • Olga Siergiej (V platynowa)nagroda indywidualna za wyróżniającą grę aktorską w spektaklu – „Królewny, czyli o różnych punktach widzenia”
  • Hubert Szałkowski (VI waniliowa)nagroda indywidualna za wyróżniającą grę aktorską w spektaklu – „Królewny, czyli o różnych punktach widzenia”
  • Emilia Wachowska (VI waniliowa)nagroda indywidualna za wyróżniającą grę aktorską w spektaklu – „Królewny, czyli o różnych punktach widzenia”
  • Łukasz Żółciński (I GIM)nagroda indywidualna za wyróżniającą grę aktorską w spektaklu – „Jak rozpętałem wojnę trojańską”

Powiatowy Konkurs Poezji Śpiewanej w Olsztynie

  • Anna Nawacka (II GIM)I miejsce w Powiatowym Konkursie Poezji Śpiewanej w Olsztynie

XIII Stawigudzkie Spotkania Wokalne „Kamerton 2017″

  • Anna Nawacka (II GIM)I miejsce w kategorii gimnazjum w XIII Stawigudzkich Spotkaniach Wokalnych „Kamerton 2017″ organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

X Wojewódzki Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej „NIE RZUCIM ZIEMI SKĄD NASZ RÓD”

  • Emilia Wachowska (klasa VI waniliowa)wyróżnienie na X Wojewódzkim Festiwalu Piosenki i Pieśni Patriotycznej „NIE RZUCIM ZIEMI SKĄD NASZ RÓD” organizowanym przez Zespół Szkół w Jezioranach

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Konkurs organizowany przez Fundację Akademia Młodych Odkrywców z siedzibą w Krakowie.

Wyróżnienie (poziom I):

  • Nina Olechnowicz (I rumiankowa)

Nagroda (poziom III):

  • Tymon Kołakowski (III bursztynowa)

Wyróżnienie (poziom III):

  • Hubert Oleksiak (III bursztynowa)
  • Mateusz Sieciński (III bursztynowa)
  • Piotr Szyszkowski (III bursztynowa)

Turniej Jednego Wiersza

  • Alicja Wrotek (II GIM) I miejsce w kategorii uczniów GIM w Turnieju Jednego Wiersza organizowanym przez Klub Kultury „Na Górce” i Radę Osiedla „Nagórki” Spółdzielni Mieszkaniowej „Jaroty”.
  • Julia Stolarska (I GIM) II miejsce w kategorii uczniów GIM w Turnieju Jednego Wiersza organizowanym przez Klub Kultury „Na Górce” i Radę Osiedla „Nagórki” Spółdzielni Mieszkaniowej „Jaroty”.
  • Pola Blanda (V platynowa) II miejsce w kategorii uczniów SP w Turnieju Jednego Wiersza organizowanym przez Klub Kultury „Na Górce” i Radę Osiedla „Nagórki” Spółdzielni Mieszkaniowej „Jaroty”.
  • Jakub Szostawicki (IV cytrynowa) III miejsce w kategorii uczniów SP w Turnieju Jednego Wiersza organizowanym przez Klub Kultury „Na Górce” i Radę Osiedla „Nagórki” Spółdzielni Mieszkaniowej „Jaroty”.
  • Mateusz Sosnowski (III koralowa), Aleksandra Remiszewska (V platynowa) otrzymali tytuł finalisty w Turnieju Jednego Wiersza organizowanym przez Klub Kultury „Na Górce” i Radę Osiedla „Nagórki” Spółdzielni Mieszkaniowej „Jaroty”.

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Albus

  • David Kosz (IV cytrynowa), Julia Sarna (II GIM) uzyskali tytuł Laureata w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego Albus organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej
  • Anthony Niklaus (I GIM), Jakub Dębowski (II GIM) uzyskali wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego Albus organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Albus

  • Aleksandra Kucharska (IV cytrynowa), Małgorzata Och (IV cytrynowa), Oliwier Zaleski (VI waniliowa), Agnieszka Ruszkiewicz (I GIM), Julia Sarna (II GIM) uzyskali tytuł Laureata w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Albus organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej
  • Maria Kokorniak (V platynowa), Jakub Dębowski (II GIM), Jan Kunicki (II GIM) uzyskali wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Albus organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej

Ogólnopolski Konkurs Literacko – Plastyczny „Moja książeczka”

  • Marcela Grzędzińska (klasa „0″)Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literacko – Plastycznym „Moja książeczka” organizowanym przez Przedszkole „BAJKA” w Giżycku

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny uczniów klas trzecich

  • Franciszek Jerka (klasa III bursztynowa)I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym uczniów klas trzecich organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 32 im. Jana Brzechwy w Olsztynie
  • Krystian Zaleski (klasa III koralowa)wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym uczniów klas trzecich organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 32 im. Jana Brzechwy w Olsztynie

Międzynarodowy konkurs Kangur Matematyczny 2017

Wyniki dla kategorii:

Żaczek – klasa 2 szkoły podstawowej

  • Bartek Kurpiewski – wynik bardzo dobry

Maluch – klasa 3 szkoły podstawowej

  • Franciszek Jerka – wynik bardzo dobry
  • Przemysław Wnęk – wyróżniony
  • Krystian Zaleski – wyróżniony

Maluch – klasa 4 szkoły podstawowej

  • Och Małgorzata – wyróżniona

Beniamin – klasa 5 szkoły podstawowej

  • Hubert Jakubowski – wyróżniony

Beniamin – klasa 6 szkoły podstawowej

  • Grzegorz Suplewski – wynik bardzo dobry
  • Jakub Pawluczuk – wyróżniony
  • Mateusz Szapiel – wyróżniony
  • Adrian Prusinowski – wyróżniony

Wyniki dla kategorii:

Kadet – klasa II gimnazjum

  • Jakub Dębowski – wyróżniony
  • Julia Sarna – wyróżniona

III Międzynarodowy Konkurs Matematyczny dla szkół podstawowych w Olsztynie i gimnazjum w Kaliningradzie

  • Jakub Pawluczuk (klasa VI waniliowa)laureat w III Międzynarodowym Konkursie Matematycznym dla szkół podstawowych w Olsztynie i gimnazjum w Kaliningradzie organizowanym przez Wydział Edukacji Urzędu Miasta Olsztyna oraz Ministerstwo Oświaty w Kaliningradzie
  • Grzegorz Suplewski (klasa VI malinowa)laureat w III Międzynarodowym Konkursie Matematycznym dla szkół podstawowych w Olsztynie i gimnazjum w Kaliningradzie organizowanym przez Wydział Edukacji Urzędu Miasta Olsztyna oraz Ministerstwo Oświaty w Kaliningradzie
  • Oliwier Zaleski (klasa VI waniliowa)II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym dla szkół podstawowych w Olsztynie i gimnazjum w Kaliningradzie organizowanym przez Wydział Edukacji Urzędu Miasta Olsztyna oraz Ministerstwo Oświaty w Kaliningradzie

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas IV-VI

  • Grzegorz Suplewski (klasa VI malinowa) I miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla klas IV-VI zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 7 im. Leona Kruczkowskiego w Olsztynie przy współpracy z wydawnictwem Macmillan
  • Oliwier Zaleski (klasa VI waniliowa) III miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla klas IV-VI zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 7 im. Leona Kruczkowskiego w Olsztynie przy współpracy z wydawnictwem Macmillan

Eliminacje rejonowe do XXXV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego “Spotkania z poezją”

  • Anna Nawacka (klasa II GIM) I miejsce i awans do etapu wojewódzkiego w eliminacjach rejonowych do XXXV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego “Spotkania z poezją” organizowanego przez Pałac Młodzieży im. Orląt Lwowskich w Olsztynie

Rejonowe eliminacje do III Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „W kręgu poezji lagrowej więźniarek KL Ravensbrück”

  • Jakub Tomaszek (klasa II GIM) wyróżnienie w rejonowych eliminacjach do III Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „W kręgu poezji lagrowej więźniarek KL Ravensbrück” organizowanych przez Instytut Pamięci Narodowej, Stowarzyszenie „Rodzina byłych więźniarek niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego KL Ravensbrück” oraz Miasto Ruda Śląska

Szachy – „Turniej klasyfikacyjny 1000 -1200″

  • Oliwier Zaleski (klasa VI waniliowa) I miejsce w „Turnieju klasyfikacyjnym 1000 -1200″ organizowanym przez Społeczną Szkołę Podstawową 101 i Pałac Młodzieży w Olsztynie
  • Igor Karwicki (klasa VI waniliowa) III miejsce w „Turnieju klasyfikacyjnym 1000 -1200″ organizowanym przez Społeczną Szkołę Podstawową 101 i Pałac Młodzieży w Olsztynie
  • Hubert Karwicki (klasa III koralowa) zdobycie V kategorii szachowej
  • Oliwier Zaleski, Igor Karwicki (klasa VI waniliowa) podwyższenie kategorii szachowej na IV

I Wojewódzkie Dyktando Języka Niemieckiego

  • Julia Sarna (klasa II GIM) III miejsce w I Wojewódzkim Dyktandzie Języka Niemieckiego organizowanym przez Gimnazjum nr 23 w Olsztynie

VII Międzyszkolny Konkurs Języka Niemieckiego dla szkół podstawowych

  • David Kosz (klasa IV cytrynowa) wyróżnienie w VII edycji Międzyszkolnego Konkursu Języka Niemieckiego dla szkół podstawowych organizowanego przez Gimnazjum nr 23 w Olsztynie
  • Jakub Pawluczuk (klasa VI waniliowa) wyróżnienie w VII edycji Międzyszkolnego Konkursu Języka Niemieckiego dla szkół podstawowych organizowanego przez Gimnazjum nr 23 w Olsztynie

Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek z języka angielskiego dla klas I – III SP

  • Nina Olechnowicz (klasa I rumiankowa) uzyskała tytuł Laureata
  • Zofia Pskiet (klasa I rumiankowa) uzyskała tytuł Laureata
  • Igor Gradowski (klasa I chabrowa) uzyskał tytuł Laureata
  • Hanna Kotkowicz (klasa I chabrowa) uzyskała tytuł Laureata
  • Danai Manta (klasa I chabrowa) uzyskała tytuł Laureata
  • Pola Zglińska (klasa I chabrowa) uzyskała tytuł Laureata
  • Amelia Banaszek (klasa II jagodowa) uzyskała tytuł Laureata

Powiatowy Turniej Języka Angielskiego Macmillan Primary School Tournament V

  • Tymon Kołakowski (klasa III bursztynowa) II miejsce w Powiatowym Turnieju Języka Angielskiego Macmillan Primary School Tournament V
  • Amelia Nawacka (klasa III bursztynowa) III miejsce w Powiatowym Turnieju Języka Angielskiego Macmillan Primary School Tournament V

Laureaci i finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych:

Szkoła Podstawowa:

Laureaci

    1. Jakub Pawluczuk – matematyka
    2. Grzegorz Suplewski – matematyka

Gimnazjum:

Laureaci

    1. Magda Glabas – j.polski
    2. Julia Sarna – j.niemiecki
    3. Jakub Dębowski – matematyka
    4. Michał Och – historia
    5. Iga Żegarska – WOS

Finaliści

    1. Ignacy Maciej Błotniak – j.angielski
    2. Jakub Dębowski – geografia
    3. Jakub Tomaszek – WOS

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Najbardziej pomysłowa muszka lub krawat”

  • Kalina Kopczewska (II jagodowa) wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Najbardziej pomysłowa muszka lub krawat” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 30 im. Marii Zientary-Malewskiej w Olsztynie ==>zobacz dyplom

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Dzieci w sieci”

  • Kalina Kopczewska (II jagodowa) III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Dzieci w sieci” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 34 im. Józefa Malewskiego w Olsztynie ==>zobacz dyplom

Konkurs plastyczny „Mój ulubiony zakątek Olsztyna”

  • Lena Jarosławska (III koralowa) wyróżnienie w konkursie plastycznym „Mój ulubiony zakątek Olsztyna” organizowanym przez Niepubliczną Szkołę Podstawową „Piątka” w Olsztynie ==>zobacz dyplom

Międzyszkolny Konkurs „Świąteczny Anioł Stróż”

  • Zofia Pskiet (I rumiankowa) wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „Świąteczny Anioł Stróż” organizowanym przez świetlicę Społecznej Szkoły Podstawowej 101
  • Julia Bezlapowicz (II porzeczkowa) I miejsce w kategorii klas 2-3 w Międzyszkolnym Konkursie „Świąteczny Anioł Stróż” organizowanym przez świetlicę Społecznej Szkoły Podstawowej 101

I edycja konkursu rodzinnego „Najpiękniejsza bombka bożonarodzeniowa”

  • Julia Bezlapowicz (II porzeczkowa) II miejsce w kategorii klas 1-2 w I edycji konkursu rodzinnego „Najpiękniejsza bombka bożonarodzeniowa” organizowanego przez świetlicę Szkoły Podstawowej nr 7 im. Leona Kruczkowskiego w Olsztynie
  • Nina Bugaj (III bursztynowa) II miejsce w kategorii klas 3-4 w I edycji konkursu rodzinnego „Najpiękniejsza bombka bożonarodzeniowa” organizowanego przez świetlicę Szkoły Podstawowej nr 7 im. Leona Kruczkowskiego w Olsztynie

Międzyszkolny Rodzinny Konkurs Plastyczny „Bombka Bożonarodzeniowa”

  • Marcela Grzędzińska (klasa „0″) II miejsce w kategorii klas I w Międzyszkolnym Rodzinnym Konkursie Plastycznym „Bombka Bożonarodzeniowa” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 30 im. Marii Zientary-Malewskiej w Olsztynie
  • Julia Bezlapowicz (klasa II porzeczkowa) II miejsce w kategorii klas II w Międzyszkolnym Rodzinnym Konkursie Plastycznym „Bombka Bożonarodzeniowa” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 30 im. Marii Zientary-Malewskiej w Olsztynie

VII Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek KOLĘDOWANIA CZAR

  • Emilia Wachowska (klasa VI waniliowa) - I miejsce ex aequo w kategorii klas IV-VI SP w VII Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek KOLĘDOWANIA CZAR współorganizowanym przez Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny nr 101 i Miejski Ośrodek Kultury
  • Jakub Cichmiński (klasa III bursztynowa) - II miejsce w kategorii klas I-III SP w VII Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek KOLĘDOWANIA CZAR współorganizowanym przez Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny nr 101 i Miejski Ośrodek Kultury

III Festiwal Sztuki Czytania

  • Jakub Tomaszek (klasa II GIM) - wyróżnienie za kulturę żywego słowa w roli Narratora w III Festiwalu Sztuki Czytania organizowanym przez Centrum Kulturalno – Biblioteczne w Dobrym Mieście i Towarzystwo Kultury Teatralnej Warmii i Mazur

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt. „Jesienny spacer”

  • Marcela Grzędzińska (klasa „0″)I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. „Jesienny spacer” organizowanym przez świetlicę Szkoły Podstawowej nr 2 im. J. Dąbrowskiego w Olsztynie ==>zobacz dyplom <==

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Barwy jesieni”

  • Marcela Grzędzińska (klasa „0″)3 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Barwy jesieni” organizowanym przez Przedszkole Publiczne w Łomnej

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Co w trawie piszczy?”

  • Mateusz Sosnowski (III koralowa)I miejsce w kategorii klas III w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 34 im. Józefa Malewskiego w Olsztynie
  • Jakub Cichmiński (III bursztynowa)III miejsce w kategorii klas III w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 34 im. Józefa Malewskiego w Olsztynie
  • Zofia Pskiet (I rumiankowa)II miejsce w kategorii klas I w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 34 im. Józefa Malewskiego w Olsztynie

V Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej „Żeby Polska była Polską…”

  • Emilia Wachowska (klasa VI waniliowa)I miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Pieśni Patriotycznej „Żeby Polska była Polską…” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 18 im. Orła Białego w Olsztynie pod Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna

Mistrzostwa Olsztyna w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

  • Julia Kraushar (klasa I GIM)srebrny medal na dystansie 800 metrów w Mistrzostwa Olsztyna w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców organizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji