• E-dzienniczek

    Sprawdz on-line oceny swojego dziecka

  • Plan lekcji

    Plan zajęć oraz harmonogramy zajęć pozalekcyjnych

  • Jadłospis

    Aktualne dania dostepne w naszej stołówce

Szybki kontakt

Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie

ul. Mroza 25
10-692 Olsztyn

tel.: 725 556 612
tel./fax 89 523 65 39

Aktualne godziny zajęć

8.15 – 9.00
9.10 – 9.55
10.05 – 10.50
11.00 – 11.45

11.55 – 12.40
13.00 – 13.45
13.50 – 14.35
14.40 – 15.25

Radosna Szkoła Szkoła odkrywców talentów Szkoła z klasą Dobrze zaprojektowana szkoła - Olsztyn Mistrzowie kodowania Szkoła w pilotażu programowania

Osiągnięcia 2015/2016

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2015/2016

Wyniki konkursu plastycznego „Moje marzenia”

klasy I-III SP

  • I miejsce: Mikołaj Bujalski (III cytrynowa)
  • II miejsce: Laura Rzetelska (III cytrynowa)
  • III miejsce: Zofia Tomaszek, Wiktoria Ławczyńska (III cytrynowa)
  • wyróżnienia: Małgorzata Och, Bartosz Godlewski (III cytrynowa)

klasy IV-VI SP

  • I miejsce: Dominika Czajkowska (V waniliowa)
  • II miejsce: Hubert Szałkowski (V waniliowa)
  • III miejsce: Igor Karwicki (V waniliowa)
  • wyróżnienia: Matylda Rzetelska, Lena Błotniak, Jakub Pawluczuk (V waniliowa)

 

Albus z Języka Angielskiego

  • Dawid Hałacz (IV platynowa), Oliwier Zaleski (V waniliowa), Michał Och (VI perłowa), Julia Sarna (I GIM), Jakub Dębowski (I GIM) – uzyskali tytuł laureata w ogólnopolskim konkursie Albus z języka angielskiego organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej
  • Hubert Jakubowski (IV platynowa), Maria Kokorniak (IV platynowa), Aleksander Prusinowski (V malinowa), Grzegorz Suplewski (V malinowa), Anna Nawacka (I GIM), Oliwia Skwiercz (I GIM), Alicja Wrotek (I GIM), Aleksandra Ruszkiewicz (III GIM), Michał Zarecki (III GIM) - uzyskali wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Albus z języka angielskiego organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej

 

Certyfikaty Fit in Deutsch 1

  • Marcelina Dowgierd, Dominika Czajkowska, Matylda Rzetelska, Jakub Pawluczuk, Oliwier Zaleski (wszyscy V waniliowa) – uzyskali certyfikat językowy Fit in Deutsch 1

 

Albus z Języka Niemieckiego

  • Michał Och (VI perłowa), Jakub Dębowski (I GIM) – uzyskali wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Albus z języka niemieckiego organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej
  • Michał Zarecki (III GIM), Julia Durska (III GIM), Julia Sarna (I GIM) – uzyskali tytuł laureata w ogólnopolskim konkursie Albus z języka niemieckiego organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej

 

Międzyszkolny Konkurs Piosenki

  • Emilia Wachowska (V waniliowa), Julia Stolarska (VI perłowa) – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Olsztynie
  • Aleksandra Witalska (IV platynowa), Hubert Szałkowski (V waniliowa) – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Olsztynie

 

Szkolny Konkurs Fotograficzny „Stojedynkowe kadry – Wiosna”

  • Borys Sztylc (klasa „0″) – I miejsce
  • Aleksandra Gamdzyk (klasa „0″) – II miejsce
  • Wiktoria Ławczyńska (III cytrynowa) – III miejsce

 

Szkolny Konkurs Fotograficzny „Stojedynkowe kadry – Zima”

  • Wiktoria Ławczyńska (III cytrynowa) – I miejsce
  • Aleksandra Witalska (IV platynowa) – II miejsce
  • Marika Kiewlak (IV platynowa) – III miejsce

 

Szkolny Konkurs Fotograficzny „Stojedynkowe kadry – Jesień”

  • Bartosz Kurpiewski (I porzeczkowa) – I miejsce
  • Wiktoria Ławczyńska (III cytrynowa) – II miejsce
  • Jan Matel (I jagodowa) – III miejsce
  • David Kosz (III cytrynowa) – wyróżnienie

 

Kampania „Bateria pomysłów”

  • Aleksandra Remiszewska, Aleksandra Witalska, Olga Siergiej, Hubert Jakubowski, Igor Daniluk, Pola Blanda, Maria Kokorniak, Marika Kiewlak, Dominika Jasiecka, Alicja Michnik (IV platynowa) – I miejsce w województwie w kampanii „Bateria pomysłów” organizowanej przez Polski Klub Ekologiczny

 

XVI Szkolny Przegląd Małych Form Scenicznych Miasta Olsztyna

  • Zofia Tomaszek, Jakub Szostawicki, Aleksandra Kucharska, David Kosz (III cytrynowa), Lars Piotrowski, Amelia Nawacka, Maja Jurewicz (II bursztynowa), Amelia Banaszek (I jagodowa), Nikita Niklaus (I porzeczkowa) – II miejsce w kategorii klas I-III SP, nagroda zespołowa w XVI Szkolnym Przeglądzie Małych Form Scenicznych Olsztyn 2016 organizowanym przez Gimnazjum nr 5 w Olsztynie

 

Ogólnopolskie Dyktando (nie tylko) dla Mistrzów

  • Małgorzata Och, Wiktoria Ławczyńska, Maciej Deresiewicz, Mateusz Lewicki, Leo Gartner, David Kosz (III cytrynowa) – wyróżnienie w Ogólnopolskim Dyktandzie (nie tylko) dla Mistrzów organizowanym przez Instytut Rozwoju Oświaty

 

XV Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Klas Piątych

  • Grzegorz Suplewski (V malinowa) – I miejsce w XV Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym Klas Piątych organizowanym przez „Stojedynkę” pod patronatem Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie oraz Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży Szczególnie Uzdolnionej w Olsztynie
  • Jakub Pawluczuk (V waniliowa) – II miejsce w XV Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym Klas Piątych organizowanym przez „Stojedynkę” pod patronatem Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie oraz Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży Szczególnie Uzdolnionej w Olsztynie

 

Turniej Jednego Wiersza

  • Jakub Szostawicki (III cytrynowa) – wyróżnienie w Turnieju Jednego Wiersza organizowanym przez Klub „Na Górce” i Radę Osiedla „Nagórki” SM „Jaroty”
  • Jakub Cichmiński (II bursztynowa) – II miejsce w Turnieju Jednego Wiersza organizowanym przez Klub „Na Górce” i Radę Osiedla „Nagórki” SM „Jaroty”

Finaliści:

  • Olga Siergiej (IV platynowa)
  • Jakub Pawluczuk (V waniliowa)
  • Emilia Wachowska (V waniliowa)
  • Jakub Tomaszek (I GIM)

 

I Wojewódzki Konkurs Ekonomiczny „Moja firma, moja przyszłość”

  • Ignacy Błotniak (II GIM), Jan Kunicki (I GIM) -  wyróżnienie w I Wojewódzkim Konkursie Ekonomicznym „Moja firma, moja przyszłość” organizowanym przez Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko–Mazurskiego w Olsztynie oraz Gimnazjum Publiczne im. Marii Zientary–Malewskiej w Dywitach we współpracy z Warmińsko–Mazurskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie oraz Warmińskim Bankiem Spółdzielczym w Jonkowie

Wyniki konkursu plastycznego „Serce i płuca na 101″

I miejsce

  • Nikita Niklaus
  • Amelia Banaszek

II miejsce

  • Kalina Kopczewska

III miejsce

  • Antoni Kamiński
  • Oskar Pęcherzewski

Wyróżnienie

  • Maciej Ciuńczyk
  • Renata Słowińska

 

Turniej Szachowy

  • Amelia Nawacka (II bursztynowa)nagroda specjalna w Turnieju szachowym o V i IV kategorię organizowanym przez Pałac Młodzieży i Społeczną Szkołę Podstawową 101
  • Krzysztof Dowgierd (IV platynowa) – zdobycie V kategorii szachowej w Turnieju szachowym o V i IV kategorię organizowanym przez Pałac Młodzieży i Społeczną Szkołę Podstawową 101
  • Igor Karwicki (V waniliowa) – V miejsce w Turnieju szachowym o V i IV kategorię organizowanym przez Pałac Młodzieży i Społeczną Szkołę Podstawową 101

 

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia 2016

Poziom 2

  • Jakub Pawluczuk (V waniliowa) – uczeń został laureatem uzyskując tytuł Mistrza Logicznego Myślenia
  • Grzegorz Suplewski (V malinowa) – uczeń otrzymał wyróżnienie uzyskując tytuł Eksperta Logicznego Myślenia

Poziom 3

  • Jakub Dębowski (I GIM) – uczeń został laureatem uzyskując tytuł Mistrza Logicznego Myślenia

 

XI Międzygimnazjalny Konkurs Matematyczny dla kl. I gimnazjum

  • Jakub Dębowski (I GIM) – III miejsce w XI Międzygimnazjalnym Konkursie Matematycznym dla Klasy I Gimnazjum organizowanym przez Gimnazjum Nr 7 im. Ignacego Krasickiego w Olsztynie

 

„Warmia i Mazury – Nasza Mała Ojczyzna zmienia się dzięki Unii Europejskiej”

  • Ignacy Błotniak (II GIM), Jakub Dębowski i Łukasz Antoszewski (I GIM) – laureaci konkursu zatytułowanego „WARMIA I MAZURY – NASZA MAŁA OJCZYZNA ZMIENIA SIĘ DZIĘKI UNII EUROPEJSKIEJ!” organizowanego przez punkt Unii Europejskiej w województwie warmińsko-mazurskim “Europe-Direct Olsztyn”. Nagroda za film pt. “Zmiana na lepsze z Unią Europejską”

 

XII Samorządowy Konkurs Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”

  • Ignacy Błotniak (II GIM) – laureat regionalnego etapu i uczestnik ogólnopolskiego finału XII Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”

 

Wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2016

Wyniki dla kategorii:

 Żaczek – klasa 2 szkoły podstawowej

  • Durska Alicja –  wynik bardzo dobry
  • Kozdryk Tymoteusz  – wyróżniony
  • Szyszkowski Piotr – wyróżniony

Maluch – klasa 3 szkoły podstawowej

  • Och Małgorzata  – wyróżniony  
  • Władziński Szymon – wyróżniony

Maluch – klasa 4 szkoły podstawowej

  • Kiewlak Marika – wyróżniony

Beniamin – klasa 5 szkoły podstawowej

  • Suplewski Grzegorz – wynik bardzo dobry
  • Zaleski Oliwier – wyróżniony

Beniamin – klasa 6 szkoły podstawowej

  • Zarzecka Marta – wynik bardzo dobry
  • Och Michał – wyróżniony

Wyniki dla kategorii:

 Kadet – klasa I gimnazjum

  • Dębowki Jakub –  wynik bardzo dobry
  • Sarna Julia – wyróżniony

 

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”:

Nagroda główna (100%):

  • Maja Jurewicz (II bursztynowa)

Nagroda:

  • Nina Bugaj (II bursztynowa)
  • Tymon Kołakowski (II bursztynowa)
  • Łukasz Kowalczyk (IV platynowa)

Wyróżnienie:

  • Filip Daniluk (II koralowa)
  • Alicja Durska (II koralowa)
  • Jakub Oprawko (II bursztynowa)
  • Mateusz Sieciński (II bursztynowa)
  • Piotr Szyszkowski (II bursztynowa)
  • Julia Zwierzchlewska (II koralowa)
  • Mikołaj Bujalski (III cytrynowa)
  • Bartosz Godlewski (III cytrynowa)
  • Hubert Jakubowski (IV platynowa)
  • Aleksandra Remiszewska (IV platynowa)

 

XII Stawigudzkie Spotkania Wokalne „Kamerton 2016″

  • Anna Nawacka (I GIM) – I miejsce w kategorii gimnazjum w XII Stawigudzkich Spotkaniach Wokalnych ,,Kamerton 2016″ organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie
  • Michał Strzelczak (I jagodowa) – III miejsce w kategorii klas I-III w XII Stawigudzkich Spotkaniach Wokalnych ,,Kamerton 2016″ organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

 

Powiatowy Turniej Języka Angielskiego

  • Leo Gartner (III cytrynowa) – Laureat (III miejsce) w Powiatowym Turnieju Języka Angielskiego, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 w Olsztynie
  • Małgorzata Och (III cytrynowa) – IV miejsce w Powiatowym Turnieju Języka Angielskiego, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 w Olsztynie

Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek z języka angielskiego dla klas I – III SP:

  • Amelia Banaszek  z klasy I jagodowej uzyskała tytuł Laureata
  • Michał Strzelczak z klasy I jagodowej uzyskał tytuł Laureata
  • Julia Siecińska z klasy I jagodowej uzyskała tytuł Laureata
  • Amelia Nawacka z klasy II bursztynowej uzyskała tytuł Laureata
  • Tymon Kołakowski z klasy II bursztynowej uzyskał tytuł Laureata
  • Lars Piotrowski  z klasy II bursztynowej uzyskał tytuł Laureata

Laureaci i finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych:

Szkoła Podstawowa:

Laureaci

    1. Michał Och – j.polski, j.angielski
    2. Maciej Góralczyk – j.angielski
    3. Marta Zarzecka – matematyka
    4. Zuzanna Ewa Remiszewska – historia
    5. Rafał Paweł Grzelka – historia

Finaliści

    1. Zuzanna Ewa Remiszewska – przyroda

Gimnazjum:

Laureaci

    1. Bartosz Dawid Dunaj – biologia
    2. Michał Hubert Zarecki – j.niemiecki
    3. Łukasz Siergiej – WOS
    4. Mateusz Bernad – chemia
    5. Ignacy Maciej Błotniak – WOS

Finaliści

    1. Michał Hubert Zarecki – j.polski
    2. Julia Durska – j.niemiecki
    3. Aleksandra Ruszkiewicz – j.angielski
    4. Weronika Magdalena Czerniecka – chemia
    5. Natalia Sobieska – WOS
    6. Ignacy Maciej Błotniak – j.angielski
    7. Julia Sarna – j.niemiecki
    8. Jakub Dębowski – geografia

 

Międzyszkolny Konkurs Języka Niemieckiego

  • Michał Zarecki (III GIM) – IV miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Niemieckiego organizowanym przez Gimnazjum nr 2 w Olsztynie

 

Konkurs Literacki „Z bajką przez życie”

  • Michał Witalski (III cytrynowa) – I miejsce w Konkursie Literackim „Z bajką przez życie” organizowanym przez Klub Kultury „Akant” w Olsztynie
  • Amelia Banaszek, Maksymilian Gubała, Filip Płoski, Dominik Różycki, Julia Siecińska, Marcel Smolanko, Kalina Kopczewska, Jan Matel,  Michał Strzelczak (I jagodowa) – wyróżnienie w Konkursie Literackim „Z bajką przez życie” organizowanym przez Klub Kultury „Akant” w Olsztynie

 

Konkurs Literacki „O Różę Małego Księcia”

  • Zuzanna Bębnowicz (III GIM) – I miejsce w konkursie literackim „O Różę Małego Księcia” organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie

 

Konkurs „Po co mi szkoła?”

  • Magda Glabas (II GIM) – I miejsce w konkursie „Po co mi szkoła?” organizowanym przez Olsztyński Oddział Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego oraz Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Wydział Nauk Społecznych

 

Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza bombka choinkowa”

  • Alicja Durska (II koralowa) – III miejsce w konkursie plastycznym pt. „Najpiękniejsza bombka choinkowa” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 30 im. Marii Zientary-Malewskiej w Olsztynie
  • Małgorzata Och (III cytrynowa) – wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. „Najpiękniejsza bombka choinkowa” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 30 im. Marii Zientary-Malewskiej w Olsztynie

 

Konkurs Plastyczny „Jesienne cudaki”

  • Amelia Banaszek (I jagodowa) – I miejsce w kategorii klas I w międzyszkolnym konkursie plastycznym pt. „Jesienne cudaki” organizowanym przez świetlicę Szkoły Podstawowej nr 2 im. J. Dąbrowskiego w Olsztynie
  • Filip Daniluk (II koralowa) – I miejsce w kategorii klas II w międzyszkolnym konkursie plastycznym pt. „Jesienne cudaki” organizowanym przez świetlicę Szkoły Podstawowej nr 2 im. J. Dąbrowskiego w Olsztynie

 

Plastyczny konkurs patriotyczny Nasze Biało-Czerwone

  • Kalina Kopczewska (I jagodowa) – nagroda główna za udział w plastycznym konkursie patriotycznym Nasze Biało-Czerwone w kategorii: gadżet (Organizator Pałac Młodzieży Olsztyn)
  • Amelia Nawacka (II bursztynowa) – nagroda główna za udział w plastycznym konkursie patriotycznym Nasze Biało-Czerwone w kategorii: gadżet (Organizator Pałac Młodzieży Olsztyn)
  • Alicja Durska (II koralowa) – nagroda za udział w plastycznym konkursie patriotycznym Nasze Biało-Czerwone w kategorii: biżuteria (Organizator Pałac Młodzieży Olsztyn)
  • Alicja Zawadzka (II koralowa) – nagroda za udział w plastycznym konkursie patriotycznym Nasze Biało-Czerwone w kategorii: biżuteria (Organizator Pałac Młodzieży Olsztyn)
  • Igor Daniluk (IV platynowa) – nagroda za udział w plastycznym konkursie patriotycznym Nasze Biało-Czerwone w kategorii: biżuteria (Organizator Pałac Młodzieży Olsztyn)
  • Julia Zwierzchlewska (II koralowa)nagroda za udział w plastycznym konkursie patriotycznym Nasze Biało-Czerwone w kategorii: gadżet (Organizator Pałac Młodzieży Olsztyn)
  • Marika Kiewlak (IV platynowa) – nagroda za udział w plastycznym konkursie patriotycznym Nasze Biało-Czerwone w kategorii: biżuteria (Organizator Pałac Młodzieży Olsztyn)

 

Konkurs Kolęd i Pastorałek „Kolędowania czar”

  • Anna Nawacka (I GIM) – II miejsce w kategorii klas I-III gimnazjum w VI Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek „Kolędowania czar”
  • duet Emilia Wachowska i Hubert Szałkowski (V waniliowa) – II miejsce w kategorii klas IV-VI szkoły podstawowej w VI Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek „Kolędowania czar”
  • Anna Nawacka (I GIM) – nagroda specjalna w konkursie „Kolędowania czar” za wykonanie „Bambino Jazzu” – świątecznej, żartobliwej piosenki, inspirowanej Jazzem, z muzyką Łukasza Borowieckiego i tekstem Artura Andrusa

 

IV Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej „Żeby Polska była Polską”

  • Dominika Czajkowska, Emilia Wachowska, Lena Błotniak i Igor Karwicki (wszyscy V waniliowa) – I miejsce w kategorii zespół w IV Międzyszkolnym Konkursie Pieśni Patriotycznej „Żeby Polska była Polską”
  • Emilia Wachowska (V waniliowa) – III miejsce w kategorii solista w IV Międzyszkolnym Konkursie Pieśni Patriotycznej „Żeby Polska była Polską”

 

Konkurs Plastyczny „W zdrowym ciele zdrowy duch – więc nie pal przy mnie”

  • Olaf Płoski klasa „0″ – laureat konkursu  „W zdrowym ciele zdrowy duch – więc nie pal przy mnie” organizowanego przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Olsztynie

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji