• E-dzienniczek

    Sprawdz on-line oceny swojego dziecka

  • Plan lekcji

    Plan zajęć oraz harmonogramy zajęć pozalekcyjnych

  • Jadłospis

    Aktualne dania dostepne w naszej stołówce

Szybki kontakt

Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie

ul. Mroza 25
10-692 Olsztyn

tel.: 725 556 612
tel./fax 89 523 65 39

Aktualne godziny zajęć

8.15 – 9.00
9.10 – 9.55
10.05 – 10.50
11.00 – 11.45

11.55 – 12.40
13.00 – 13.45
13.50 – 14.35
14.40 – 15.25

Radosna Szkoła Szkoła odkrywców talentów Szkoła z klasą Dobrze zaprojektowana szkoła - Olsztyn Mistrzowie kodowania Szkoła w pilotażu programowania

Osiągnięcia 2014/2015

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2014/2015

Wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2015

Wyniki dla kategorii:

 Żaczek – klasa 2 szkoły podstawowej

  • Jerka Franciszek –  wynik bardzo dobry
  • Karwicki Hubert – wyróżniony

Maluch – klasa 3 szkoły podstawowej

  • Kowalczyk Łukasz  – wynik bardzo dobry   
  • Jakubowski Hubert – wyróżniony

Maluch – klasa 4 szkoły podstawowej

  • Pawluczuk Jakub – wyróżniony

Beniamin – klasa 5 szkoły podstawowej

  • Och Michał – wyróżniony
  • Zarzecka Marta – wyróżniony
  • Remiszewska Zuzanna – wyróżniony
  • Kopczewski Michał – wyróżniony

Beniamin – klasa 6 szkoły podstawowej

  • Dębowski Jakub – wynik bardzo dobry
  • Łagodziński Kacper – wynik  bardzo dobry
  • Stompór Tomasz –  wyróżniony
  • Łatosz Maciej – wyróżniony

 

Wyniki dla kategorii:

 Kadet – klasa I gimnazjum

  • Karłowicz Krzysztof –  wyróżniony

Laureaci i finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych:

Szkoła Podstawowa

Laureaci:

  • Julia Sarna – j.angielski, przyroda
  • Jakub Dębowski – matematyka, przyroda
  • Kacper Łagodziński – matematyka, j.angielski, historia
  • Tomasz Stompór – matematyka
  • Jan Kunicki – j. angielski
  • Anna Nawacka – historia
  • Michał Och – historia

Finaliści:

  • Jakub Dębowski – j.polski, j.angielski, historia
  • Maciej Łatosz – matematyka

Gimnazjum

Laureaci:

  • Kaja Kozielec – WOS, historia
  • Maja Kozielec – biologia
  • Michał Woźniak – j. niemiecki, matematyka, WOS, historia
  • Daria Ciak- j. polski, j. angielski, geografia
  • Arkadiusz Walędziak – fizyka,  WOS
  • Mateusz Pawluczuk – fizyka
  • Kajetan Kozielec – WOS
  • Bartosz Dunaj – historia

Finaliści:

  • Kaja Kozielec – j.polski, j.niemiecki
  • Maja Kozielec – matematyka, chemia, j.niemiecki
  • Arkadiusz Walędziak – matematyka
  • Julia Durska – j.niemiecki
  • Michał Zarecki – j.niemiecki
  • Magda Glabas – j.polski

*Każdego roku młodsi uczniowie Stojedynki biorą udział w Turnieju Jednego Wiersza.  Jest  to konkurs recytatorski zorganizowany dla  uczniów z całego Olsztyna. W tym roku w konkursie udział wzięli: Franciszek Jerka, Jakub Oprawko, Amelia Nawacka, Antoni Czyczyn, Mateusz Sosnowski, Michał Myć,  Krystian Zalewski, Jakub Szostawicki,  Dawid Kosz,  Mateusz Lewicki,  Zofia Tomaszek,  Aleksandra Remiszewska, Łukasz Kowalczyk,  Pola Blanda, Aleksandra Witalska.  Spośród 89 uczniów, wyłoniono finałową dwudziestkę. Wśród nich znaleźli się: Krystian Zalewski, Antoni Czyczyn, Michał Myć, Aleksandra Remiszewska oraz Pola Blanda.

 

*Michał Och, uczeń klasy V perłowej zajął II miejsce w XIV Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym Klas Piątych

 

*Kacper Łagodziński, uczeń klasy VI złotej zajął IV miejsce w XIII Warmińsko-Mazurskich Zawodach Matematycznych organizowanych przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski

 

*Jakub Dębowski, uczeń klasy VI złotej zajął V miejsce w XIII Warmińsko-Mazurskich Zawodach Matematycznych organizowanych przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski

 

*Wyniki konkursu Albus z j. angielskiego:

Tytuł laureata uzyskali:

  • Daria Ciak   ( III GIM )
  • Maciej Góralczyk   ( kl. V diamentowa )
  • Oliwier Zaleski    ( kl. IV waniliowa )
  • Julia Sarna   ( klasa VI złota )

Wyróżnienie uzyskali:

  • Emilia Wachowska  ( kl. IV waniliowa )
  • Michał Och   ( V perłowa )
  • Jan Kunicki   ( VI złota )

 

*Wyniki konkursu Albus z j. niemieckiego:

Tytuł  laureata uzyskali:

  • Michał Zarecki  ( II GIM )
  • Jakub Dębowski   ( VI złota )
  • Julia Sarna   ( VI złota )
  • Jakub Tomaszek   ( VI złota )

Wyróżnienia uzyskali:

  • Jakub Pawluczuk  ( kl. IV waniliowa )
  • Nikola Kapłon  ( klasa VI złota )
  • Anna Nawacka  ( kl. VI złota )
*Lista Laureatów Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek” z języka angielskiego:
I koralowa
  • Filip Daniluk – Laureat – 12 miejsce
  • Alicja Zawadzka – Laureat – 14 miejsce

I bursztynowa

  • Tymon Kołakowski – Laureat – 6 miejsce
  • Amelia Nawacka – Laureat – 11 miejsce

II cytrynowa

  • Małgorzata Och – Laureat – 6 miejsceI koralowa
  • Filip Daniluk – Laureat – 12 miejsce
  • Alicja Zawadzka – Laureat – 14 miejsce

I bursztynowa

  • Tymon Kołakowski – Laureat – 6 miejsce
  • Amelia Nawacka – Laureat – 11 miejsce

II cytrynowa

  • Małgorzata Och – Laureat – 6 miejsce

 

*WYNIKI „ŚWIETLIK” ROK SZKOLNY 2014/2015

NAGRODA:

klasy 1-3

  • Hubert Jakubowski – klasa III
  • Łukasz Kowalczyk – klasa III

klasy 4-6

  • Jakub Dębowski – klasa VI

WYRÓŻNIENIE:

klasy 1-3

  • Nina Bugaj – klasa I
  • Maja Jurewicz – klasa I
  • Tymon Kołakowski – klasa I
  • Mateusz Sieciński – klasa I
  • Piotr Szyszkowski – klasa I
  • Kamil Grabowski – klasa III
  • Aleksandra Remiszewska – klasa III
  • Michał Sobiech – klasa III

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji