• E-dzienniczek

    Sprawdz on-line oceny swojego dziecka

  • Plan lekcji

    Plan zajęć oraz harmonogramy zajęć pozalekcyjnych

  • Jadłospis

    Aktualne dania dostepne w naszej stołówce

Szybki kontakt

Społeczna Szkoła Podstawowa 101 w Olsztynie

ul. Mroza 25
10-692 Olsztyn

tel.: 725 556 612
tel./fax 89 523 65 39

Aktualne godziny zajęć

8.15 – 9.00
9.10 – 9.55
10.05 – 10.50
11.00 – 11.45

11.55 – 12.40
13.00 – 13.45
13.50 – 14.35
14.40 – 15.25

Radosna Szkoła Szkoła odkrywców talentów Szkoła z klasą Dobrze zaprojektowana szkoła - Olsztyn Mistrzowie kodowania Szkoła w pilotażu programowania

Osiągnięcia 2013/2014

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2013/2014

Laureaci i finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych:

Szkoła podstawowa:

Laureaci:

  • Julia Sarna – j. polski
  • Julia Modzelewska – j. polski, historia
  • Magda Glabas – j. polski
  • Jakub Dębowski – matematyka
  • Piotr Kłopotowski – historia
Finaliści:
  • Julia Sarna – j. angielski
  • Piotr Kłopotowski – matematyka
Gimnazjum:
Laureaci:
  • Adam Korejwo – j. polski
  • Maja Kozielec – j. polski, historia
  • Nadia Koll – j. niemiecki
  • Daria Ciak – historia
  • Michał Woźniak – fizyka, geografia, chemia
Finaliści:
  • Ewelina Kern – j. polski
  • Daria Ciak – j. polski
  • Maja Kozielec – biologia

* Emilia Wachowska uczennica klasy III waniliowej uzyskała tytuł Laureata ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek” z języka angielskiego.

* Anna Nawacka i Julia Sarna (kl. V) oraz Julia Modzelewska (kl. VI) zostały wyróżnione  w konkursie języka niemieckiego dla szkół podstawowych.

* Jakub Pawluczuk z klasy III waniliowej zdobył III miejsce w konkursie matematycznym klas trzecich oraz wyróżnienie w konkursie „Kangur”.

* Wyróżnienie w  ”Świetliku” otrzymali: Kamil Grabowski (kl. II), Jakub Dębowski (kl. V) oraz Piotr Kłopotowski (kl. VI).

Marta Zarzecka zajęła II miejsce w Olsztyńskim Konkursie Matematycznym Klas Czwartych organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Olsztynie.

* Hubert Szałkowski zdobył wyróżnienie w konkursie plastycznym „Moje osiedle przyszłości” organizowanym przez spółdzielnię mieszkaniową „Jaroty”….

* Emilka Wachowska zdobyła wyróżnienie „Osobowość teatralna” za rolę Złej macochy w sztuce „Śnieżce” w XIV Szkolnym Przeglądzie Małych Form Scenicznych.
* W konkursie recytatorskim „Turniej Jednego Wiersza” w Klubie Kultury „Na Górce” miejsca zajęli: w kategorii klas IV-VI: I - Maja Stankiewicz, II - Jakub Tomaszek, III - Alicja Wrotek. W kategorii klas gimnazjalnych II miejsce zajął Mateusz Pawluczuk, a wyróżnienie otrzymali: Julia Durska oraz Krzysztof Gryszczuk. Natomiast w kategorii klas I-III II miejsce zajęła Emilka Wachowska z klasy III waniliowej, a wyróżnienie otrzymała Aleksandra Remiszewska z klasy II truskawkowej oraz Katarzyna Komorowska (III waniliowa).

 

* Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia:

Laureatem  został Jakub Dębowski – uczeń  klasy V złotej, uzyskując tytuł  „Mistrza  Logicznego Myślenia”

Wyróżnienie otrzymali,  uzyskując  tytuł „Eksperta Logicznego Myślenia”:

  1. Anna Blanda –klasa III malinowa
  2. Tomasz Stompór – klasa V złota
  3. Kacper Łagodziński – klasa V złota
  4. Maciej Łatosz – klasa V złota
  5. Piotr Kłopotowski – klasa VI lazurowa
  6. Arkadiusz Walędziak – klasa II gim.
  7. Ewelina Kern – klasa III gim.

* „Kangur Matematyczny”

Laureatem konkursu (II miejsce w województwie)  został Maciej Łatosz – uczeń klasy V złotej .

Wyróżnienie otrzymali:

  1. Łukasz Kowalczyk – klasa II truskawkowa
  2. Jakub Pawluczuk – klasa III waniliowa
  3. Maciej Góralczyk – klasa IV diamentowa
  4. Rafał Grzelka – klasa IV diamentowa
  5. Jakub Dębowski – klasa V złota
  6. Kacper Łagodziński – klasa V złota
  7. Tomasz Stompór – klasa V złota
  8. Piotr Kłopotowski – klasa VI lazurowa.

* Laureatami ogólnopolskiego  konkursu języka angielskiego ALBUS zostali: Julia Sarna – I miejsce, Jakub Dębowski – III miejsce, Kacper Łagodziński- III miejsce, Michał Och- V miejsce, Maciej Góralczyk – VII miejsce, Anna Nawacka – VIII miejsce, Sergiusz Wasiuta- VIII miejsce, Julia Kraushar-IX miejsce, Alicja Wrotek – X miejsce oraz gimnazjaliści Daria Ciak – V miejsce i Adam Kryczka- X miejsce. Wyróżnienie otrzymali: Emilia Peterwas, Tomasz Stompór, Ignacy Błotniak, Maja Pierechod i Łukasz Marszelewski.

 

Szkolne Koło Teatralne „Proscenion” w XIV Szkolnym Przeglądzie Małych Form Scenicznych Miasta Olsztyna zajęło drugie miejsce w kategorii klas IV-VI za przedstawienie pt. „Poczekalnia”. Najlepsi podczas przeglądu okazali się „Stojedynkowi” gimnazjaliści ze sztuką Sławomira Mrożka „Na pełnym morzu”. Gratulujemy aktorom ze szkoły podstawowej: Mai Sankiewicz, Magdzie Glabas, Julii Modzelewskiej, Zuzi Kociędzie, Oliwce Szczepańskiej, Oliwce Jekiel, Emilce Peterwas, Julii Stolarskiej, Paulinie Deresiewicz, Jagodzie Mossakowskiej, Ignacemu Błotniakowi, Krzysztofowi Karłowiczowi, Piotrowi Kłopotowskiemu oraz gimnazjalistom: Darii Ciak, Julii Jastrzębskiej, Martynie Kupińskiej, Mateuszowi Pawluczukowi i Krzysztofowi Gryszczukowi!

 

Mateusz Pawluczuk - reprezentacja Olsztyna dzięki zwycięstwu w eliminacjach rejonowych do XXXII Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „Spotkania z poezją”  wśród gimnazjalistów w kategorii recytacja.

 

* W XIII  Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym Klas V Tomasz Stompór zajął II miejsce

….

Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych:

Szkoła Podstawowa:

Historia:

  • Julia Modzelewska
  • Piotr Kłopotowski

Język polski:

  • Julia Sarna
  • Julia Modzelewska
  • Magda Glabas

Język angielski:

  • Julia Sarna

Matematyka:

  • Jakub Dębowski
  • Piotr Kłopotowski

 

Gimnazjum

Historia:

  • Daria Ciak
  • Maja Kozielec

Język polski:

  • Adam Korejwo
  • Ewelina Kern
  • Maja Kozielec
  • Daria Ciak

Język niemiecki:

  • Nadia Koll

Biologia:

  • Maja Kozielec

Chemia:

  • Michał Woźniak

Geografia:

  • Michał Woźniak

 

Uczniowie zakwalifikowani do wojewódzkiego etapu Olimpiad Gimnazjalistów:

Matematyka:

  • Michał Woźniak

Język angielski:

  • Daria Ciak

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji