• E-dzienniczek

    Sprawdz on-line oceny swojego dziecka

  • Plan lekcji

    Plan zajęć oraz harmonogramy zajęć pozalekcyjnych

  • Jadłospis

    Aktualne dania dostepne w naszej stołówce

Szybki kontakt

Społeczna Szkoła Podstawowa 101 w Olsztynie

ul. Mroza 25
10-692 Olsztyn

tel.: 725 556 612
tel./fax 89 523 65 39

Aktualne godziny zajęć

8.15 – 9.00
9.10 – 9.55
10.05 – 10.50
11.00 – 11.45

11.55 – 12.40
13.00 – 13.45
13.50 – 14.35
14.40 – 15.25

Radosna Szkoła Szkoła odkrywców talentów Szkoła z klasą Dobrze zaprojektowana szkoła - Olsztyn Mistrzowie kodowania Szkoła w pilotażu programowania

Osiągnięcia 2012/2013

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2012/2013

  • Marcelina Dowgierd zdobyła wyróżnienie w Konkursie Literackim „O różę Małego Księcia”
  • Dominika Czajkowska zdobyła wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim „Turniej Jednego Wiersza”
  • Mikołaj Siergiej zajął I miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Złota polska jesień” oraz II miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Ciepło i blask świąt”
  • VI edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”:
    Nagroda: Kamil Grabowski – I lawendowa, Anna Blanda -II malinowa
    Wyróżnienie: Jakub Pawluczuk – II waniliowa, Kacper Łagodziński – IV złota, Bartosz Dunaj – VI kolorowa, Michał Zarecki -VI tęczowa
  • Kuba Pawluczuk uzyskał wynik „bardzo dobry” (co dało mu IV miejsce w regionie) w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangurek”
  • Oliwier Zalewski uzyskał wynik „wyróżnienie” w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangurek”
  • I miejsce w  XXXI Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Spotkania z poezją”:

Julia Warnel w kategorii poezja śpiewana

Jakub Stolarski w kategorii recytacja

  • Daria Ciak zajęła I miejsce w konkursie plastycznym „Żonkilowy anioł stróż” organizowanym przez Hospicjum Domowe Caritas w Olsztynie.
  • Ryszard Szarat zdobył wyróżnienie w XI Wojewódzkim Konkursie Gitary Klasycznej.
  • I miejsce w XIII Przeglądzie Małych Form Scenicznych Miasta Olsztyna w kategorii klas I-III SP za sztukę „Calineczka”,  Calineczka – Olga Siergiej, Kret – Olek Prusinowski, Jaskółka i Motylek – Zosia Tomaszek, Myszka – Julia Stolarska, Ropucha – Zuzia Remiszewska, Ropuch – Ola Remiszewska, Kwiat i Motylek – Ola Witalska, Rak – Marcysia Dowgierd, narrator – Kuba Pawluczuk oraz Kobieta – Kasia Komorowska.
  • II miejsce w XIII Przeglądzie Małych Form Scenicznych Miasta Olsztyna w kategorii gimnazjów za sztukę „Bóg” W.Allena: Jakub Stolarski, Krzysztof Gryszczuk, Agata Opęchowska, Mateusz Pawluczuk, Gabriela Lech, Łukasz Michnik, Ola Biegańska, Martyna Kupińska, Michał Pietrzyk, Adam Jurewicz, Jan Konopka i Daria Ciak.
  • Jakub Stolarski za rolę Diabetesa otrzymał indywidualną nagrodę za „Osobowość teatralną”.
  • Zwycięstwo w eliminacjach rejonowych do XXXI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „Spotkania z poezją”:
  • Julia Warnel w kategorii poezja śpiewana

    Jakub Stolarski w kategorii recytacja
  • Marta Lewandowska i Iga Tartas zdobyły wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Języka Niemieckiego Szkół Podstawowych.

 

Laureaci i finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych:

Szkoła Podstawowa:

Laureaci

  • Bartosz Dunaj – przyroda
  • Bartosz Dunaj – historia
  • Julia Durska – język polski

Finaliści

  • Piotr Stompór – historia
  • Mateusz Bernad – historia
  • Iga Tartas – język angielski

Gimnazjum:

Laureaci

  • Michał Woźniak – biologia

Finaliści

  • Jakub Złotkowski – język polski
  • Michał Woźniak – historia
  • Michał Woźniak – geografia

 

Do etapu wojewódzkiego konkursów zakwalifikowali się:

Szkoła Podstawowa:

  • Iga Tartas – j. angielski
  • Bartosz Dunaj – przyroda, historia
  • Mateusz Bernad – historia
  • Piotr Stompór – historia
  • Julia Durska – j. polski
Gimanzjum:
  • Jakub Złotkowski – j. polski
  • Michał Woźniak – historia, geografia, biologia

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji