Osiągnięcia 2011/2012

Strona główna » Nasze osiągnięcia » Osiągnięcia 2011/2012

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2011/2012

IX Konkurs Ładnego Pisania 

  • Agata Reise – półfinalistka (praca Agatki znalazła się w ścisłej 20 spośród 3101 zgłoszeń)

Konkurs języka angielskiego „Albus”:

  • Łukasz Marszelewski – laureat
  • Julia Modzelewska – laureat
  • Michał Woźniak – laureat
  • Daria Ciak – laureat
  • Agata Opęchowska – wyróżnienie
  • Krzysztof Miller – wyróżnienie
  • Ignacy Błotniak – wyróżnienie
  • Piotr Stompór – wyróżnienie
  • Maja Kozielec – wyróżnienie
  • Filip Szykuła – wyróżnienie
  • Paweł Wieczorek – wyróżnienie

 

Konkurs Recytatorski „Turniej jednego wiersza”:

  • Mateusz Pawluczuk – I miejsce
  • Jakub Pawluczuk – wyróżnienie
  • Piotr Stompór – wyróżnienie
  • Joanna Paszko –wyróżnienie

 

Konkurs Literacki „O Różę Małego Księcia” (organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie):

  • Marta Lewandowska – wyróżnienie
  • Oliwier Zaleski  – wyróżnienie


Konkurs Literacki „Z bajką przez życie”:

  • Ania Nawacka – I miejsce

 

Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski „Spotkanie z poezją Wisławy Szymborskiej”:

  • Joanna Paszko – II miejsce
  • Jakub Stolarski – II miejsce
  • Krzysztof Gryszczuk – wyróżnienie

 

Laureaci Szkolnego Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych „DACH”:

  • Bartosz Dunaj – I miejsce
  • Piotr Kłopotowski – II miejsce
  • Julia Gulbicka – III miejsce

 

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas III:

  • Julia Sarna – III miejsce
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas III:
  • Kacper Łagodziński – I miejsce

Nasi uczniowie dostali się do finału Konkursu Recytatorskiego „Turniej jednego wiersza”

klasy I – III:

  • Katarzyna Komorowska
  • Marcelina Dowgierd
  • Jakub Pawluczuk
klasy IV – VI:
  • Alicja Stefanowicz
  • Piotr Stompór
  • Urszula Łatosz
  • Mateusz Pawluczuk
  • Michalina Dowgierd
klasy gimnazjalne:
  • Nikola Sawka
  • Joanna Paszko
Serdecznie gratulujemy!

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny – „Kangur 2012”

klasy II

  • Grzelka Rafał – wyróżnienie
  • Remiszewska Zuzanna – wyróżnienie
  • Och Michał – wyróżnienie
  • Siembida Krystian – wyróżnienie

klasy III

  • Jakub Dębowski – laureat. Jako jedyny w województwie zdobył maximum punktów.
  • Kacper Łagodziński – wynik bardzo dobry
  • Julia Sarna – wyróżnienie
  • Maciej Łatosz – wyróżnienie

klasy IV

  • Piotr Kłopotowski – wyróżnienie

klasy V

  • Sebastian Szczepański – wyróżnienie

klasy VI

  • Maja Kozielec – wyróżnienie
  • Arkadiusz Walędziak – wyróżnienie
  • Filip Murawka – wyróżnienie
Olsztyński Konkurs Matematyczny Klas Czwartych organizowany przez SP 1:
  • Krzysztof Karłowicz zajął 4 miejsce.

Laureaci konkursów przedmiotowych:

  • Maja Kozielec – historia
  • Maja Kozielec – przyroda
  • Kaja Kozielec – historia
  • Daria Ciak – historia
  • Michał Woźniak – przyroda
  • Mateusz Pawluczuk – przyroda
  • Filip Szykuła – język angielski
Finaliści konkursów przedmiotowych:
  • Maja Kozielec – matematyka
  • Maja Kozielec – język polski
  • Kaja Kozielec – matematyka
  • Filip Murawka – język polski
  • Olga Żegarska – przyroda
  • Michał Woźniak – język angielski
  • Krzysztof Miller – język angielski

 

Nasi uczniowie brali udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Klub Kultury „Akant” pt: „Halloweenowe szaleństwo”. Zwyciężyli:

  • Mikołaj Siergiej kl. I malinowa
  • Oliwia Jekiel kl. II perłowa
  • Marysia Skuza kl. III złota

Serdecznie gratulujemy

 

W dniach 14 – 18 listopada 2011 odbyły się w naszej „Stojedynce” konkursy przedmiotowe, będące etapem kwalifikacyjnym do szczebla wojewódzkiego konkursów organizowanych przez Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty. Wielu z naszych uczniów przedostało się dalej.

Serdecznie gratulujemy!!!

Podziel się:

Zobacz również
Współpracujemy
Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży
WSSE
UWM
Schronisko
Kapitał Ludzki
Olsztyn
Spręcograf
eTwinning
Erasmus +
Cambridge English
English Perfect
ZHR
Instytut Goethego UWM
Zeto
Falco
Wojewódzka Komenda Policji
Przemienieccy
Set point
Uniwersytet dzieci
Szkoła 101 Olsztyn

Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie
ul. Mroza 25, 10-692 Olsztyn
tel.: 725 556 612, tel.: 89 523 65 39
Facebook

Na stronie
Polecamy
Najnowsze na stronie
Facebook