• E-dzienniczek

    Sprawdz on-line oceny swojego dziecka

  • Plan lekcji

    Plan zajęć oraz harmonogramy zajęć pozalekcyjnych

  • Jadłospis

    Aktualne dania dostepne w naszej stołówce

Szybki kontakt

Społeczna Szkoła Podstawowa 101 w Olsztynie

ul. Mroza 25
10-692 Olsztyn

tel.: 725 556 612
tel./fax 89 523 65 39

Aktualne godziny zajęć

8.15 – 9.00
9.10 – 9.55
10.05 – 10.50
11.00 – 11.45

11.55 – 12.40
13.00 – 13.45
13.50 – 14.35
14.40 – 15.25

Radosna Szkoła Szkoła odkrywców talentów Szkoła z klasą Dobrze zaprojektowana szkoła - Olsztyn Mistrzowie kodowania Szkoła w pilotażu programowania

Osiągnięcia 2011/2012

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2011/2012

IX Konkurs Ładnego Pisania 

  • Agata Reise – półfinalistka (praca Agatki znalazła się w ścisłej 20 spośród 3101 zgłoszeń)

Konkurs języka angielskiego „Albus”:

  • Łukasz Marszelewski – laureat
  • Julia Modzelewska - laureat
  • Michał Woźniak - laureat
  • Daria Ciak - laureat
  • Agata Opęchowska – wyróżnienie
  • Krzysztof Miller - wyróżnienie
  • Ignacy Błotniak - wyróżnienie
  • Piotr Stompór - wyróżnienie
  • Maja Kozielec - wyróżnienie
  • Filip Szykuła - wyróżnienie
  • Paweł Wieczorek - wyróżnienie

 

Konkurs Recytatorski „Turniej jednego wiersza”:

  • Mateusz Pawluczuk – I miejsce
  • Jakub Pawluczuk – wyróżnienie
  • Piotr Stompór – wyróżnienie
  • Joanna Paszko –wyróżnienie

 

Konkurs Literacki „O Różę Małego Księcia” (organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie):

  • Marta Lewandowska - wyróżnienie
  • Oliwier Zaleski  - wyróżnienie


Konkurs Literacki „Z bajką przez życie”:

  • Ania Nawacka – I miejsce

 

Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski „Spotkanie z poezją Wisławy Szymborskiej”:

  • Joanna Paszko – II miejsce
  • Jakub Stolarski – II miejsce
  • Krzysztof Gryszczuk – wyróżnienie

 

Laureaci Szkolnego Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych „DACH”:

  • Bartosz Dunaj – I miejsce
  • Piotr Kłopotowski – II miejsce
  • Julia Gulbicka – III miejsce

 

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas III:

  • Julia Sarna – III miejsce
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas III:
  • Kacper Łagodziński – I miejsce

Nasi uczniowie dostali się do finału Konkursu Recytatorskiego „Turniej jednego wiersza”

klasy I – III:

  • Katarzyna Komorowska
  • Marcelina Dowgierd
  • Jakub Pawluczuk
klasy IV – VI:
  • Alicja Stefanowicz
  • Piotr Stompór
  • Urszula Łatosz
  • Mateusz Pawluczuk
  • Michalina Dowgierd
klasy gimnazjalne:
  • Nikola Sawka
  • Joanna Paszko
Serdecznie gratulujemy!

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny - „Kangur 2012″

klasy II

  • Grzelka Rafał – wyróżnienie
  • Remiszewska Zuzanna - wyróżnienie
  • Och Michał - wyróżnienie
  • Siembida Krystian - wyróżnienie

klasy III

  • Jakub Dębowski - laureat. Jako jedyny w województwie zdobył maximum punktów.
  • Kacper Łagodziński – wynik bardzo dobry
  • Julia Sarna - wyróżnienie
  • Maciej Łatosz - wyróżnienie

klasy IV

  • Piotr Kłopotowski – wyróżnienie

klasy V

  • Sebastian Szczepański - wyróżnienie

klasy VI

  • Maja Kozielec - wyróżnienie
  • Arkadiusz Walędziak - wyróżnienie
  • Filip Murawka - wyróżnienie
Olsztyński Konkurs Matematyczny Klas Czwartych organizowany przez SP 1:
  • Krzysztof Karłowicz zajął 4 miejsce.

Laureaci konkursów przedmiotowych:

  • Maja Kozielec – historia
  • Maja Kozielec – przyroda
  • Kaja Kozielec – historia
  • Daria Ciak – historia
  • Michał Woźniak – przyroda
  • Mateusz Pawluczuk – przyroda
  • Filip Szykuła – język angielski
Finaliści konkursów przedmiotowych:
  • Maja Kozielec – matematyka
  • Maja Kozielec – język polski
  • Kaja Kozielec – matematyka
  • Filip Murawka – język polski
  • Olga Żegarska – przyroda
  • Michał Woźniak – język angielski
  • Krzysztof Miller – język angielski

 

Nasi uczniowie brali udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Klub Kultury „Akant” pt: „Halloweenowe szaleństwo”. Zwyciężyli:

  • Mikołaj Siergiej kl. I malinowa
  • Oliwia Jekiel kl. II perłowa
  • Marysia Skuza kl. III złota

Serdecznie gratulujemy

 

W dniach 14 – 18 listopada 2011 odbyły się w naszej „Stojedynce” konkursy przedmiotowe, będące etapem kwalifikacyjnym do szczebla wojewódzkiego konkursów organizowanych przez Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty. Wielu z naszych uczniów przedostało się dalej.

Serdecznie gratulujemy!!!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji