• E-dzienniczek

    Sprawdz on-line oceny swojego dziecka

  • Plan lekcji

    Plan zajęć oraz harmonogramy zajęć pozalekcyjnych

  • Jadłospis

    Aktualne dania dostepne w naszej stołówce

Szybki kontakt

Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie

ul. Mroza 25
10-692 Olsztyn

tel.: 725 556 612
tel./fax 89 523 65 39

Aktualne godziny zajęć

8.15 – 9.00
9.10 – 9.55
10.05 – 10.50
11.00 – 11.45

11.55 – 12.40
13.00 – 13.45
13.50 – 14.35
14.40 – 15.25

Radosna Szkoła Szkoła odkrywców talentów Szkoła z klasą Dobrze zaprojektowana szkoła - Olsztyn Mistrzowie kodowania Szkoła w pilotażu programowania

Osiągnięcia 2010/2011

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2010/2011

  • Wojciech Reise został laureatem IX Warmińsko – Mazurskich Zawodów Matematycznych
  • Filip Szykuła, Bogna Juśkiewicz oraz Wojciech Reise są finalistami Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego.
  • Kasper Jabłoński oraz Kacper Jasiński zostali laureatami Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego.
  • Wojciech Reise został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Języka Francuskiego oraz Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.
  • Wojciech Reise został finalistą Wojewodzkiego Konkursu Chemicznego.
  • Filip Murawka oraz Michał Woźniak zostali laureatami Wojewódzkiego Konkursu Historycznego.
  • Matylda Łagodzińska jest finalistką Wojewódzkiego Konkursu z Przyrody oraz Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.
  • Matylda Łagodzińska została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.
  • Adam Ciejek oraz Kasper Jabłoński są finalistami Wojewódzkiego Konkursu Historycznego.
  • Urszula Łatosz z klasy IV kolorowej dostała się do ostatniego etapu III Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z ortografią na co dzień”. Będzie reprezentować naszą szkołę w finale ogólnopolskim, który odbędzie się w Warszawie w Polskiej Akademii Nauk.
  • Wiktoria Wasilewska zdobyła złoty medal na zawodach w łyżwiarstwie szybkim.

 

W konkursie Świetlik:

  • nagrodę otrzymali: Jan Kunicki, Kuba Dębowski, Julia Sarna, Rafał Sawicki, Julia Modzelewska
  • wyróżnieni: Pola Domżalska, Ania Nawacka, Zuzanna Szcześniak, Bartosz Dunaj, Filip Murawka

 

Wyróżnieni w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2011″:

  • Murawka Filip, Kozielec Kaja, Gut Stanisław, Krzysztof Karłowicz, Łagodzińska Matylda, Sarna Julia, Łatosz Maciek, Dębowski Kuba, Piotr Kłopotowski

 

W Konkursie Języka Angielskiego ALBUS dyplomy laureatów otrzymali:

  • Iga Tartas, Mateusz Bernad, Filip Szykuła, Maja Kozielec, Michał Woźniak, Paweł Wieczorek, Kaja Kozielec, Miłosz Słowakiewicz, Kasper Jabłoński.

 

Julia Sarna zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego Klas Drugich.

Bartosz Dunaj zajął II miejsce w diecezjalnym konkursie plastycznym dla szkół podstawowych „Jan Paweł II w Olsztynie”.

 

Wyniki I Międzyszkolnego Konkursu Języka Niemieckiego dla szkół podstawowych organizowanego przez Gimnazjum Akademickie w Olsztynie (pod patronatem Konsulatu w Gdańsku):

tytuł laureata:

  • Filip Murawka

wyróżnienie:

  • Kacper Jasiński
  • Michał Woźniak
  • Miłosz Słowakiewicz
  • Maja Kozielec
  • Kaja Kozielec
  • Maria Dymowska

 

Do drugiego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego zakwalifikowali się:

Sebastian Szczepański, Ula Łatosz, Julia Czarkowska, Bartosz Dunaj, Klaudia Rosłoniec, Adam Kryczka, Marta Lewandowska, Łukasz Siergiej, Miłosz Słowakiewicz, Kasper Jabłoński, Ewelina Kern, Filip Szykuła, Michał Woźniak, Michalina Dowgierd, Olga Żegarska, Filip Murawka, Maria Dymowska, Nikola Zadrożna, Maja Kozielec, Kajetan Kozielec, Paweł Wieczorek, Arkadiusz Walędziak, Kaja Kozielec.

 

Laureaci konkursów przedmiotowych 2010/2011, którzy reprezentują naszą szkołę w etapie wojewódzkim:

1. Język niemiecki:

  • Filip Stadnicki, kl. II gim

2. Język angielski:

  • Filip Szykuła, kl. V zielona
  • Kasper Jabłoński, kl. VI
  • Matylda Łagodzińska, kl. VI
  • Kasper Jasiński, kl. VI
  • Oskar Jensen, kl. III gim
  • Bogna Juśkiewicz, kl. III gim
  • Wojtek Reise, kl. III gim
  • Filip Studniarz, kl. III gim

3. Język polski:

  • Matylda Łagodzińska, kl. VI

4. Historia:

  • Adam Ciejek, kl. VI
  • Kasper Jabłoński, kl. VI
  • Maja Kozielec, kl. V żółta
  • Filip Murawka, kl. V żółta
  • Olga Żegarska, kl. V żółta
  • Filip Szykuła, kl. V zielona
  • Paweł Wieczorek, kl. V zielona
  • Michał Woźniak, kl. V zielona

5. Matematyka:

  • Matylda Łagodzinska, kl. VI
  • Wojtek Reise, kl. III gim

6. Przyroda:

  • Matylda Łagodzińska, kl. VI

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji