• E-dzienniczek

    Sprawdz on-line oceny swojego dziecka

  • Plan lekcji

    Plan zajęć oraz harmonogramy zajęć pozalekcyjnych

  • Jadłospis

    Aktualne dania dostepne w naszej stołówce

Szybki kontakt

Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie

ul. Mroza 25
10-692 Olsztyn

tel.: 725 556 612
tel./fax 89 523 65 39

Aktualne godziny zajęć

8.15 – 9.00
9.10 – 9.55
10.05 – 10.50
11.00 – 11.45

11.55 – 12.40
13.00 – 13.45
13.50 – 14.35
14.40 – 15.25

Radosna Szkoła Szkoła odkrywców talentów Szkoła z klasą Dobrze zaprojektowana szkoła - Olsztyn Mistrzowie kodowania Szkoła w pilotażu programowania

Osiągnięcia 2008/2009

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2008/2009

  • Marta Stańczak – Klasa III gim. – Turniej „Jednego Wiersza” – Laureatka (II miejsce)

 

LAUREACI KONKURSÓW MATEMATYCZNYCH

Kangurek najwyższy poziom w kl.II-ich

Klasa II tęczowa:

  • Katarzyna Wróblewska
  • Michał Zarecki

Klasa II kolorowa:

  • Klaudia Rosłoniec
  • Bartosz Dunaj
  • Mateusz Bernad
  • Iga Dudziuk
  • Julia Białobrzeska
  • Urszula Łatosz
  • Marta Lewandowska
  • Sebastian Szczepański

Klasa III żółta

  • Filip Murawka – Międzyszkolny Konkurs Matematyczny I miejsce; Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny II miejsce; Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny III miejsce; wyróżnienie w konkursie przyrodniczym „Świetlik”
  • Olga Żegarska – Międzyszkolny konkurs „Lubimy i czytamy książki” II miejsce; wyróżnienie w konkursie literacko-plastycznym „Zapraszam Cię do Olsztyna”
  • Michalina Dowgierd – wyróżnienie w konkursie literacko-plastycznym „Zapraszam Cię do Olsztyna”
  • Maja Kozielec – Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny I miejsce

Wyróżnieni w Konkursie Matematycznym „Kangur”:

  • Maja Kozielec
  • Kaja Kozielec
  • Filip Murawka
  • Olga Żegarska
  • Arkadiusz Walędziak
  • Daria Ciak

Klasa III zielona

  • Juliusz Dumara – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym
  • Michał Woźniak – Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego I miejsce
  • Aleksandra Taraban – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego
  • Julia Tutka – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego

Wyróżnieni w Konkursie Matematycznym „Kangur”:

  • Aleksandra Wąsikowska
  • Aleksandra Taraban

 

Laureaci konkursów matematycznych:

Kl.IV

  • Matylda Łagodzińska – VI Olsztyński Konkurs Matematyczny Klas Czwartych Szkół Podstawowych II miejsce; BARDZO DOBRY wynik w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” 2009
  • Filip Daniluk – VI Olsztyński Konkurs Matematyczny Klas Czwartych Szkół Podstawowych II miejsce; Międzyosiedlowy Konkurs Matematyczny Klas IV II miejsce; BARDZO DOBRY wynik w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” 2009
  • Kacper Jasiński – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” 2009

Kl.V

  • Szymon Wojsz – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” 2009
  • Wojciech Podlaski – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” 2009

Kl.VI

  • Arkadiusz Ziehm – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” 2009

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji