• E-dzienniczek

    Sprawdz on-line oceny swojego dziecka

  • Plan lekcji

    Plan zajęć oraz harmonogramy zajęć pozalekcyjnych

  • Jadłospis

    Aktualne dania dostepne w naszej stołówce

Szybki kontakt

Społeczna Szkoła Podstawowa 101 w Olsztynie

ul. Mroza 25
10-692 Olsztyn

tel.: 725 556 612
tel./fax 89 523 65 39

Aktualne godziny zajęć

8.15 – 9.00
9.10 – 9.55
10.05 – 10.50
11.00 – 11.45

11.55 – 12.40
13.00 – 13.45
13.50 – 14.35
14.40 – 15.25

Radosna Szkoła Szkoła odkrywców talentów Szkoła z klasą Dobrze zaprojektowana szkoła - Olsztyn Mistrzowie kodowania Szkoła w pilotażu programowania

Osiągnięcia 2007/2008

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2007/2008

SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM:

  • Aleksandra Wąsikowska – Klasa II – Kangurek – 13 miejsce
  • Maja Kozielec – Klasa II – Kangurek – 7 miejsce
  • Arkadiusz Walędziak – Klasa II – Kangurek – 9 miejsce
  • Julia Tutka – Klasa II – Kangurek – 20 miejsce
  • Bartosz Dunaj – Klasa I – Konkurs Plastyczny – I miejsce w Woj. W/M Organizowanym przez MERCEDESA 1/3 Wyróżnień w Całej Polsce
  • Matylda Łagodzińska – Klasa III – Konkurs Czytelniczy – 2 miejsce, Konkurs matematyczny – Wyróżnienie, Konkurs matematyczny Kangur – 3 miejsce w Woj. W/M wynik bdb.
  • Filip Daniluk – Klasa III – Konkurs Matematyczny – 2 miejsce, Konkurs Matematyczny Kangur- 3 miejsce w woj.
  • Kacper Jasiński – Klasa III – Konkurs Matematyczny Kangur – 7 miejsce w woj.
  • Ewelina Kern – Klasa III – Konkurs Matematyczny Kangur – 11 miejsce w woj.
  • Ula Tracewicz – klasa III – Laureatka turnieju „Jednego Wiersza” – II miejsce
  • Ania Ostaniewicz – Klasa III – Konkurs literacki – wyróżnienie, Turniej „Jednego Wiersza” – III miejsce
  • Nina Matfiejuk – Klasa III – Turniej „Jednego Wiersza” – wyróżnienie
  • Paweł Korpal – Klasa III gim. – Konkurs Języka Angielskiego Klas Gimnazjalnych – Finalista, Dawid Rogowski – Klasa III gim., Konkurs Języka Angielskiego Klas Gimnazjalnych – Finalista
  • Oscar Jensen – Klasa VI – Konkurs języka Angielskiego „Z angielskim w krainie Czarów” – Finalista, Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ALBUS 2008 – VII miejsce
  • Jan Podlaski – Klasa VI – Olimpiada Języka Polskiego – Finalista
  • Kajetan Chodorowski – Klasa VI – Olimpiada z Historii – Finalista, Olimpiada z Przyrody – Finalista
  • Marta Stańczak – Klasa II gim. – Turniej „Jednego Wiersza” – Laureatka (II miejsce)
  • Marta Orlik – Klasa I – Konkurs Wokalny – wyróżnienie
  • Wojciech Podlaski – Klasa IV – Konkurs Matematyczny Kangur – 30 miejsce, Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ALBUS 2008 – VII miejsce
  • Arkadiusz Ziehm – Klasa IV – Konkurs Matematyczny Kangur – 20 miejsce
  • Marta Jezierska – Klasa V – Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ALBUS 2008 – I miejsce (1459 uczestników)
  • Aleksandra Taraban – Klasa II – I Międzyszkolny Konkurs Jężka Angielskiego klas II – III miejsce

NAUCZANIE POCZĄTKOWE:

  • Wiktoria Wasilewska – Klasa II – Konkurs międzyświetlicowy „Wiosna Już…” – 1 miejsce
  • Miłosz Słowakiewicz – Klasa II – Konkurs międzyświetlicowy „Wiosna Już…” – Wyróżnienie
  • Agnieszka Probola – Klasa I – Konkurs międzyświetlicowy „Wios

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji