Absolwenci

Przez blisko 30 lat mury naszej szkoły opuszczali wspaniali młodzi ludzie- osiągając najwyższe wyniki edukacyjne każdego roku wyruszają w świat gotowi na nowe wyzwania.

Losy absolwentów

Marcin Rams

Marcin uczył się Społecznej Szkole Podstawowej od szóstego roku życia. W ostatniej klasie szkoły podstawowej brał udział w przedstawieniu teatralnym, które na przeglądzie szkolnych teatrów w Biskupcu otrzymało Grand Prix. W gimnazjum zaangażował się w prace  szkolnej grupy teatralnej „Proscenion”. W 2002 roku otrzymał wyróżnienie w konkursie recytatorskim „Spotkania z poezją” organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury. Rok później zdobył główną nagrodę w konkursie recytatorskim „Spotkania z poezją” i został zaproszony do koncertu laureatów Rymy Mistrza Ildefonsa.

Dalsze losy:

I Liceum Ogólnokształcące (prezentacja maturalna dotyczyła edukacji filmowej – przy przygotowaniu prezentacji współpracował z polonistką z gimnazjum).

W klasie maturalnej uczestniczył w indywidualnych zajęciach z p. Ireną Telesz i p. Stefanem Burczykiem, by przygotować się do egzaminu do szkoły teatralnej.

Absolwent Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu

  • 2012 –  M JAK MIŁOŚĆ  – rugbysta Targosz
  • 2011 – INSTYNKT – Rafał Przybylski, syn Romana
  • 2011 – KONTRIGRA Serial fabularny
  • 2010 – 2011 – PROSTO W SERCE  -Albert; odcinki: 57, 68)
  • 2010 – SZCZUR Etiuda szkolna
  • 2004 – 2014 PIERWSZA MIŁOŚĆ – kolega Henryka Pasłęki, poety i studenta Uniwersytetu Wrocławskiego, adoratora Klaudii Poraj)

 

Marcin jest obecnie nowym prowadzącym Sport Telegram.

Dominika Hoppe

Dominika uczyła się Społecznej Szkole Podstawowej od szóstego roku życia. W ostatniej klasie szkoły podstawowej brała udział w przedstawieniu teatralnym, które na przeglądzie szkolnych teatrów w Biskupcu otrzymało Grand Prix. W gimnazjum zaangażowała się w prace  szkolnej grupy teatralnej „Proscenion”. W 2003 roku zdobyła główną nagrodę w konkursie recytatorskim „Spotkania z poezją” i została zaproszona do koncertu laureatów Rymy Mistrza Ildefonsa.

W latach 2002 – 2005 była harcerką w 3 Olsztyńskiej Gromadzie Wędrowniczek „Impresja” (ZHR) – zachęcona lekturą „Kamienie na szaniec”.

Dalsze losy:

IV Liceum Ogólnokształcące – prezentacja maturalna dotyczyła środków językowych w wybranych tekstach reklamowych (przy przygotowaniu prezentacji współpracowała z polonistką z gimnazjum).

Absolwentka poznańskiego UAP-u;  projektantka form przemysłowych

Współwłaścicielka studia kulinarno-projektowego „Bułka z Masłem” (slow food). Zajmuje się zarówno projektowaniem graficznym i architekturą wnętrz, jak i projektowaniem przyjęć – od stylizacji, poprzez dobór odpowiedniej muzyki, aż po scenografię.

Członkini Stowarzyszenia Polska Akademia Smaku.

kwiecień 2014  – http://www.youtube.com/watch?v=kcvejOowdxk Na TEDxPoznań Dominika Hoppe opowiedziała m. in. o tym, jaki wspólny mianownik łączy patriotyzm lokalny, synestezję i wrażenia kulinarne. Wszystko to w oparciu o rolę, jaką „Bułka z masłem” odegrała w realizacji „Jeżyce Story” (projekt teatralny).

Podziel się:

Zobacz również
Współpracujemy
Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży
WSSE
UWM
Schronisko
Kapitał Ludzki
Olsztyn
Spręcograf
eTwinning
Erasmus +
Cambridge English
English Perfect
ZHR
Instytut Goethego UWM
Zeto
Falco
Wojewódzka Komenda Policji
Przemienieccy
Set point
Uniwersytet dzieci
Szkoła 101 Olsztyn

Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie
ul. Mroza 25, 10-692 Olsztyn
tel.: 725 556 612, tel.: 89 523 65 39
Facebook

Na stronie
Polecamy
Najnowsze na stronie
Facebook