• E-dzienniczek

    Sprawdz on-line oceny swojego dziecka

  • Plan lekcji

    Plan zajęć oraz harmonogramy zajęć pozalekcyjnych

  • Jadłospis

    Aktualne dania dostepne w naszej stołówce

Szybki kontakt

Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie

ul. Mroza 25
10-692 Olsztyn

tel.: 725 556 612
tel./fax 89 523 65 39

Aktualne godziny zajęć

8.15 – 9.00
9.10 – 9.55
10.05 – 10.50
11.00 – 11.45

11.55 – 12.40
13.00 – 13.45
13.50 – 14.35
14.40 – 15.25

Niepodległa i wierna Dziedzictwu Radosna Szkoła Szkoła odkrywców talentów Szkoła z klasą Dobrze zaprojektowana szkoła - Olsztyn Mistrzowie kodowania Szkoła w pilotażu programowania

Osiągnięcia konkursy

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2017/2018

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny „Piękna nasza Polska cała”

  • Łucja Jerka (I poziomkowa) – I miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „Piękna nasza Polska cała” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Olsztynie ==>zobacz dyplom<==

II Przegląd Piosenki Dziecięcej „Koncert na cztery biedronki i jeden garnek”

  • Alicja Rybaczyk (II chabrowa) – wyróżnienie w kategorii soliści klas I-III w II Przeglądzie Piosenki Dziecięcej „Koncert na cztery biedronki i jeden garnek” organizowanym przez Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 23 Mistrzostwa Sportowego im. Mariana Grzegorza Bublewicza w Olsztynie

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego EDI PANDA

  • Agnieszka Ruszkiewicz (II GIM), Julia Sarna (III GIM) – II miejsce i dyplom laureata w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego EDI PANDA organizowanym przez Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI

Konkurs matematyczny dla klas 4 – „Liga Matematyczna”

  • Hubert Karwicki (IV koralowa) – II miejsce w Konkursie matematycznym dla klas 4 – „Liga Matematyczna” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Olsztynie.

XIII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny PROCENTIADA

  • Jakub Pawluczuk (VII waniliowa), Bartosz Nosek (VII waniliowa) – I miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym PROCENTIADA organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 22 im. Marii Dąbrowskiej w Olsztynie

Fit in Deutsch 1

  • Hanna Bednarska (V cytrynowa), Maciej Deresiewicz (V cytrynowa) oraz Aleksandra Witalska (VI platynowa) – zdanie egzaminu Fit in Deutsch 1 – certyfikatu, który potwierdza znajomość języka niemieckiego na poziomie A1.

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego ALBUS

  • Dawid Kosz (V cytrynowa) – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego ALBUS organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

XXXI Ogólnopolski Konkurs Literacki „Twórczość ze szkolnej ławy”

  • Agnieszka Ruszkiewicz (klasa II gimnazjum) – Laureatka III miejsca w konkursie Literackim „Twórczość ze szkolnej ławy” (w kategorii proza), organizowanego przez III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Będzinie oraz Stowarzyszenie Dobre ręce w Będzinie.

Konkurs Poetycki „Piękne Słowa”

  • Agnieszka Ruszkiewicz (klasa II gimnazjum) – Laureatka I miejsca w konkursie poetyckim „Piękne słowa” organizowanym przez Radę Osiedla Jaroty i Osiedlowy Klub Kultury „Na Górce” pod patronatem Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Turniej Jednego Wiersza

  • Jakub Tomaszek (III GIM) – I miejsce w kategorii uczniów gimnazjum w Turnieju Jednego Wiersza organizowanym przez Klub Kultury „Na Górce” i Radę Osiedla „Nagórki” Spółdzielni Mieszkaniowej „Jaroty”.
  • Jakub Szostawicki (V cytrynowa) – I miejsce w kategorii uczniów klas IV – VI SP w Turnieju Jednego Wiersza organizowanym przez Klub Kultury „Na Górce” i Radę Osiedla „Nagórki” Spółdzielni Mieszkaniowej „Jaroty”.
  • Kotkowicz Hanna – I miejsce w kategorii uczniów klas I – III SP w Turnieju Jednego Wiersza organizowanym przez Klub Kultury „Na Górce” i Radę Osiedla „Nagórki” Spółdzielni Mieszkaniowej „Jaroty”.
  • Julia Stolarska (II GIM) – II miejsce w kategorii uczniów gimnazjum w Turnieju Jednego Wiersza organizowanym przez Klub Kultury „Na Górce” i Radę Osiedla „Nagórki” Spółdzielni Mieszkaniowej „Jaroty”.
  • Maria Kokorniak (VI platynowa) – II miejsce w kategorii uczniów klas IV-VI SP w Turnieju Jednego Wiersza organizowanym przez Klub Kultury „Na Górce” i Radę Osiedla „Nagórki” Spółdzielni Mieszkaniowej „Jaroty”.
  • Alicja Wrotek (III GIM) – III miejsce w kategorii uczniów gimnazjum w Turnieju Jednego Wiersza organizowanym przez Klub Kultury „Na Górce” i Radę Osiedla „Nagórki” Spółdzielni Mieszkaniowej „Jaroty”.
  • Pola Blanda (VI platynowa) – III miejsce w kategorii uczniów klas IV-VI SP w Turnieju Jednego Wiersza organizowanym przez Klub Kultury „Na Górce” i Radę Osiedla „Nagórki” Spółdzielni Mieszkaniowej „Jaroty”.
  • Aleksandra Witalska (VI platynowa) – wyróżnienie w kategorii uczniów klas IV-VI SP w Turnieju Jednego Wiersza organizowanym przez Klub Kultury „Na Górce” i Radę Osiedla „Nagórki” Spółdzielni Mieszkaniowej „Jaroty”.
  • Nina Olechnowicz, Maja Plichta, Zofia Pskiet i Olga Siergiej (VI platynowa) otrzymały tytuł finalisty w Turnieju Jednego Wiersza organizowanym przez Klub Kultury „Na Górce” i Radę Osiedla „Nagórki” Spółdzielni Mieszkaniowej „Jaroty”.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny o Twórcy Niepodległej „Kartka z Marszałkiem”

  • Marta Zarzecka (klasa II GIM) – pierwsze miejsce w konkursie organizowanym przez IPN Delegaturę w Olsztynie, Obwód Warmińsko – Mazurski ZHR i SG 101 w Olsztynie, nagroda publiczności i nagroda specjalna prof. Grzegorza Nowika – Przewodniczącego Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej i zastępcy dyrektora Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.
  • Alicja Wrotek (klasa III GIM) – trzecie miejsce w konkursie organizowanym przez IPN Delegaturę w Olsztynie, Obwód Warmińsko – Mazurski ZHR i SG 101 w Olsztynie.

XI Międzyszkolny Konkurs Polskiej Piosenki „Artystą być…”

  • Anna Nawacka (klasa III GIM) – II miejsce w XI Międzyszkolnym Konkursie Polskiej Piosenki ,,Artystą być…” organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Gietrzwałdzie.

Eliminacje rejonowe do XXXVI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego “Spotkania z poezją”

  • Olaf Płoski (klasa II chabrowa) – I miejsce w eliminacjach rejonowych i awans do finału wojewódzkiego do XXXVI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego “Spotkania z poezją” (w kategorii klas I-III szkół podstawowych) organizowanego przez Towarzystwo Kultury Teatralnej Warmii i Mazur (powiat M.Olsztyn)
  • Alicja Wrotek (klasa III GIM) – I miejsce w eliminacjach rejonowych i awans do finału wojewódzkiego do XXXVI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego “Spotkania z poezją” (w kategorii gimnazjum) organizowanego przez Towarzystwo Kultury Teatralnej Warmii i Mazur (powiat M.Olsztyn)
  • Jakub Tomaszek (klasa III GIM) – III miejsce w eliminacjach rejonowych XXXVI Konkursu Recytatorskiego „Spotkania z Poezją” (w kategorii gimnazjum) organizowanego przez Towarzystwo Kultury Teatralnej Warmii i Mazur (powiat M.Olsztyn)

Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek z języka angielskiego dla klas I – III SP

  • Dawid Wachowski (klasa I poziomkowa) – III miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpusek z języka angielskiego.

XVIII Przegląd Małych Form Scenicznych Miasta Olsztyna 2018

  • Pierwsze miejsce w kategorii gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych za spektakl: „Jeleń” (gratulujemy: Agnieszce Ruszkiewicz, Julii Stolarskiej, Julii Kraushar, Idze Żegarskiej, Emilii Peterwas, Jakubowi Milejskiemu, Jakubowi Tomaszkowi, Michałowi Ochowi, Rafałowi Grzelce, Łukaszowi Żółcińskiemu, Nikoli Kapłon)
  • Drugie miejsce w kategorii klas I-III SP za przedstawienie pt. „Żabka – bajka warmińska” [brawa dla aktorów: Julii Bezlapowicz (klasa III porzeczkowa), Amelii Banaszek (klasa III jagodowa), Nikity Niklaus (klasa III porzeczkowa), Łucji Jerki (klasa I poziomkowa), Marii Meus (klasa I poziomkowa), Kaliny Kopczewskiej (klasa III jagodowa), Mai Plichty (klasa I poziomkowa), Poli Zglińskiej (klasa II chabrowa), Zosi Pskiet (klasa II rumiankowa), Aleksandry Lipińskiej (klasa III porzeczkowa)]
  • Wyróżnienie w kategorii klas IV-VI SP za przedstawienie „Lilie”. Obsadę sztuki stanowili: Pani – Pola Blanda, Narrator – Aleksandra Remiszewska, Dziennikarka – Julia Zwierzchlewska, Bracia – Olga Siergiej, Aleksandra Witalska, Pustelnik - Maria Kokorniak, Dzieci – Maja Jurewicz, Dominika Plichta, Pan - Lars Piotrowski
  • Amelia Banaszek (III jagodowa) – nagroda indywidualna – osobowość teatralna za rolę Matuli.
  • Pola Blanda (VI platynowa) – nagroda indywidualna – osobowość teatralna za rolę Pani w spektaklu „Lilie”.
  • Rafał Grzelka (II gim) – nagroda indywidualna – osobowość teatralna za rolę Tęgiego Turysty w spektaklu „Jeleń”.
  • Łukasz Żółciński (II gim) – nagroda indywidualna – osobowość teatralna za rolę Dziadka w przedstawieniu „Jeleń”.

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

    Konkurs organizowany przez Fundację Akademia Młodych Odkrywców z siedzibą w Krakowie.

Klasa I sp:

  • Tomasz Gryszczuk (klasa I poziomkowa) – nagroda główna
  • Maria Meus (klasa I poziomkowa) – nagroda
  • Dawid Wachowski (klasa I poziomkowa) – wyróżnienie
  • Maja Plichta (klasa I poziomkowa) – wyróżnienie

Klasa II sp:

  • Danai Manta (klasa II chabrowa) – nagroda
  • Nina Olechnowicz (klasa II rumiankowa) – wyróżnienie
  • Filip Piwowarski (klasa II chabrowa) – wyróżnienie

Klasa III sp:

  • Amelia Banaszek (klasa III jagodowa) – wyróżnienie
  • Kalina Kopczewska (klasa III jagodowa) – wyróżnienie
  • Bartosz Kurpiewski (klasa III porzeczkowa) – wyróżnienie

Klasa IV sp:

  • Mateusz Sieciński (klasa IV bursztynowa) – nagroda
  • Maja Jurewicz (klasa IV bursztynowa) – wyróżnienie
  • Tymon Kołakowski (klasa IV bursztynowa) – wyróżnienie
  • Amelia Nawacka (klasa IV bursztynowa) – wyróżnienie

Klasa VI sp:

  • Łukasz Kowalczyk (klasa VI platynowa) – wyróżnienie

Klasa VII sp:

  • Bartosz Nosek (klasa VII waniliowa) – wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „MÓJ PRZYJACIEL ZWIERZ”

  • Tymoteusz Siergiej (klasa I poziomkowa) – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Mój przyjaciel zwierz” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 19 im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Na ratunek Ziemi”

  • Maja Plichta (klasa I poziomkowa) – III miejsce w konkursie plastycznym „Na ratunek Ziemi” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 30 im. Marii Zientary-Malewskiej w Olsztynie.

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2018

Wyniki dla kategorii:

 

Żaczek – klasa 2 szkoły podstawowej

  • Pascal Kuźmicki – wyróżniony

Maluch – klasa 3 szkoły podstawowej

  • Kalina Kopczewska – wyróżniona
  • Bartosz Kurpiewski – wyróżniony
  • Julia Siecińska – wyróżniona

Maluch – klasa 4 szkoły podstawowej

  • Hubert Oleksiak – wyróżniony
  • Jakub Cichmiński – wyróżniony
  • Franciszek Jerka – wyróżniony
  • Piotr Szyszkowski – wyróżniony
  • Lena Jarosławska – wyróżniona
  • Przemysław Wnęk – wyróżniony

Beniamin – klasa 6 szkoły podstawowej

  • Magda Siembida – wyróżniona

Kadet – klasa VII

  • Grzegorz Suplewski – wyróżniony
  • Jakub Pawluczuk – wyróżniony

Junior – klasa III gimnazjum

  • Jakub Dębowski – wynik bardzo dobry

IV Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Młodzieży Szkolnej o Puchar NZOZ ARS MED

  • Emilia Peterwas (klasa II GIM), Zuzanna Remiszewska (klasa II GIM), Milena Daniluk (klasa II GIM), Oliwia Skwiercz (klasa III GIM), Nikola Kapłon (klasa III GIM) – II miejsce w kategorii Szkół Gimnazjalnych w IV Mistrzostwach Pierwszej Pomocy Młodzieży Szkolnej o Puchar NZOZ ARS MED

XIV Stawigudzkie Spotkania Wokalne „Kamerton” 2018

  • Alicja Rybaczyk (klasa II chabrowa) – I miejsce w kategorii klas 1-3 w XIV Stawigudzkich Spotkaniach Wokalnych „Kamerton 2018″ organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie
  • Hanna Kotkowicz (klasa II chabrowa) – III miejsce w kategorii klas 1-3 w XIV Stawigudzkich Spotkaniach Wokalnych „Kamerton 2018″ organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie
  • Pola Zglińska (klasa II chabrowa) – wyróżnienie w kategorii klas 1-3 w XIV Stawigudzkich Spotkaniach Wokalnych „Kamerton 2018″ organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie
  • Anna Nawacka (klasa III GIM) – I miejsce w kategorii klas 7 oraz gimnazjum w XIV Stawigudzkich Spotkaniach Wokalnych „Kamerton 2018″ organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie
  • Julia Stolarska (klasa II GIM) – III miejsce w kategorii klas 7 oraz gimnazjum w XIV Stawigudzkich Spotkaniach Wokalnych „Kamerton 2018″ organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie
  • Jan Szałkowski (klasa II GIM) – wyróżnienie w kategorii klas 7 oraz gimnazjum w XIV Stawigudzkich Spotkaniach Wokalnych „Kamerton 2018″ organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

IX Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Nowej Zelandii

  • Zuzanna Remiszewska (klasa II GIM) – III miejsce w IX Międzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Nowej Zelandii organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Olsztynie

Ogólnopolskie Dyktando (nie tylko) dla Mistrzów

  • Jan Matel, Dominik Różycki (klasa III jagodowa), Michał Konopka, Aleksandra Lipińska (klasa III porzeczkowa) – wyróżnienie w Ogólnopolskim Dyktandzie (nie tylko) dla Mistrzów organizowanym przez Instytut Rozwoju Oświaty
  • Bartosz Kurpiewski (klasa III porzeczkowa) – 4 miejsce w Ogólnopolskim Dyktandzie (nie tylko) dla Mistrzów organizowanym przez Instytut Rozwoju Oświaty

Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Matematyczny”

  • Nina Olechnowicz (klasa II rumiankowa) – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Matematyczny” organizowanym przez Konkursy DELTA

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego EDI Pingwin

  • Tymon Kołakowski (klasa IV bursztynowa) – wyróżnienie za zajęcie 9 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego EDI Pingwin organizowanym przez Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI

II Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego dla klas IV-VII SP

  • David Kosz (klasa V cytrynowa) – I miejsce w II Wojewódzkim Konkursie Języka Niemieckiego dla klas IV-VII SP organizowanym przez Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów w Olsztynie
  • Jakub Pawluczuk (klasa VII waniliowa), Oliwier Zaleski (klasa VII waniliowa) – wyróżnienie w II Wojewódzkim Konkursie Języka Niemieckiego dla klas IV-VII SP organizowanym przez Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów w Olsztynie

XIX Konkurs Piosenki Europejskiej

  • Emilia Wachowska (klasa VII waniliowa) – Grand Prix w XIX Konkursie Piosenki Europejskiej organizowanym wspólnie przez Pałac Młodzieży w Olsztynie, V LO im. Orląt Lwowskich oraz Instytut Muzyki UWM

Swimming Show 2018

  • Paulina Deresiewicz (klasa II GIM) i Krzysztof Koperski – zdobyli Rodzinny Puchar Stojedynki w Pływaniu

Laureaci i finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych:

Szkoła Podstawowa:

Laureaci

    1. Bartosz Nosek – j.polski
    2. Weronika Morska – j.polski

Finaliści

    1. Jakub Pawluczuk – j.polski
    2. Grzegorz Suplewski – j.polski, j.angielski
    3. Aleksander Prusinowski – j.angielski
    4. Emilia Wachowska – j.angielski
    5. Oliwier Zalewski – j.angielski
    6. Bartosz Nosek – matematyka, j.angielski

Gimnazjum:

Laureaci

    1. Agnieszka Ruszkiewicz – j.polski
    2. Julia Sarna – j.polski, chemia, biologia
    3. Jakub Tomaszek – WOS
    4. Alicja Wrotek – WOS
    5. Jakub Dębowski – WOS, chemia, geografia, fizyka
    6. Jakub Milejski – WOS
    7. Michał Och – geografia

Finaliści

    1. Alicja Wrotek – j.polski
    2. Jakub Dębowski – j.niemiecki
    3. Rafał Grzelka – historia
    4. Zuzanna Remiszewska – biologia, geografia
    5. Michał Och – j.niemiecki
    6. Agnieszka Ruszkiewicz – j.angielski
    7. Julia Sarna – j.angielski

XXVII Konkurs Literacki „O Różę Małego Księcia”

  • Dominik Różycki (klasa III jagodowa) – I miejsce w XXVII Konkursie Literackim „O Różę Małego Księcia” organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie

II Wojewódzkie Dyktando Języka Niemieckiego dla uczniów szkół gimnazjalnych

  • Julia Sarna (klasa III GIM) – III miejsce w II Wojewódzkim Dyktandzie z Języka Niemieckiego organizowanym przez Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów w Olsztynie

Projekt z klasą

  • Grzelka Rafał, Kraushar Julia, Milejski Jakub, Och Michał, Peterwas Emilia, Ruszkiewicz Agnieszka, Stolarska Julia, Żółciński Łukasz (klasa II GIM), Kapłon Nikola, Tomaszek Jakub, Żegarska Iga (klasa III GIM) – laureaci VIII edycji konkursu „Projekt z klasą” organizowanego przez wydawnictwo „Nowa Era”

TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA V i IV kat.

  • Hubert Karwicki (klasa IV koralowa)IV miejsce i zdobycie wyższej, IV kategorii szachowej na Turnieju Klasyfikacyjnym na V i IV kat. organizowanym przez MLKS „Ostródzianka” Ostróda i CUP w Ostródzie

Choinka moich marzeń

  • Marcela Grzędzińska (klasa I poziomkowa), Aleksander Gubała (klasa „0″), Łucja Jerka (klasa I poziomkowa)wyróżnienie w konkursie „Choinka moich marzeń” organizowanym przez świetlicę Społecznego Zespołu Przedszkolno-Szkolnego 101 w Olsztynie

VIII Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek KOLĘDOWANIA CZAR

  • Zespół ze Społecznej Szkoły Podstawowej 101: Hanna Kotkowicz (klasa II chabrowa), Pola Zglińska (klasa II chabrowa), Alicja Rybaczyk (klasa II chabrowa), Dawid Wachowski (klasa I poziomkowa)II miejsce w kategorii klas I-III SP w VIII Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek KOLĘDOWANIA CZAR współorganizowanym przez Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny nr 101 i Miejski Ośrodek Kultury
  • Anna Nawacka (klasa III GIM) – I miejsce w kategorii klas VII i gimnazjów w VIII Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek KOLĘDOWANIA CZAR współorganizowanym przez Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny nr 101 i Miejski Ośrodek Kultury

Konkurs literacki „Z bajką przez życie”

  • Liliana Zalewska (klasa II chabrowa)II miejsce w konkursie literackim „Z bajką przez życie” organizowanym przez O.D.K. S.M. „Jaroty” i Klub „Akant” ==>zobacz dyplom<==
  • Ignacy Kozłowski (klasa II chabrowa) – III miejsce w konkursie literackim „Z bajką przez życie” organizowanym przez O.D.K. S.M. „Jaroty” i Klub „Akant” ==>zobacz dyplom<==

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

  • Pascal Kuźmicki (klasa II rumiankowa)Jan Matel (klasa III jagodowa)tytuł Króla Strzelców w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej organizowanym przez Społeczną Szkołę Podstawową 101 w Olsztynie

IV Festiwal Sztuki Czytania

  • Jakub Tomaszek (klasa III GIM), Rafał Grzelka (klasa II GIM), Łukasz Żółciński (klasa II GIM)drugie miejsce w kategorii klas gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych w IV Festiwalu Sztuki Czytania organizowanym przez Centrum Kulturalno – Biblioteczne w Dobrym Mieście i Towarzystwo Kultury Teatralnej Warmii i Mazur

Mistrzostwa Olsztyna w Biegach Przełajowych 2017

  • Julia Kraushar (klasa II GIM) IV miejsce na dystansie 800 metrów w Mistrzostwach Olsztyna w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców organizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie

Osiągnięcia naszych uczniów z poprzednich lat:



Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji