• E-dzienniczek

    Sprawdz on-line oceny swojego dziecka

  • Plan lekcji

    Plan zajęć oraz harmonogramy zajęć pozalekcyjnych

  • Jadłospis

    Aktualne dania dostepne w naszej stołówce

Szybki kontakt

Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie

ul. Mroza 25
10-692 Olsztyn

tel.: 725 556 612
tel./fax 89 523 65 39

Aktualne godziny zajęć

8.15 – 9.00
9.10 – 9.55
10.05 – 10.50
11.00 – 11.45

11.55 – 12.40
13.00 – 13.45
13.50 – 14.35
14.40 – 15.25

Radosna Szkoła Szkoła odkrywców talentów Szkoła z klasą Dobrze zaprojektowana szkoła - Olsztyn Mistrzowie kodowania Szkoła w pilotażu programowania

Osiągnięcia konkursy

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2017/2018

Choinka moich marzeń

  • Marcela Grzędzińska (klasa I poziomkowa), Aleksander Gubała (klasa „0″), Łucja Jerka (klasa I poziomkowa)wyróżnienie w konkursie „Choinka moich marzeń” organizowanym przez świetlicę Społecznego Zespołu Przedszkolno-Szkolnego 101 w Olsztynie

VIII Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek KOLĘDOWANIA CZAR

  • Zespół ze Społecznej Szkoły Podstawowej 101: Hanna Kotkowicz (klasa II chabrowa), Pola Zglińska (klasa II chabrowa), Alicja Rybaczyk (klasa II chabrowa), Dawid Wachowski (klasa I poziomkowa)II miejsce w kategorii klas I-III SP w VIII Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek KOLĘDOWANIA CZAR współorganizowanym przez Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny nr 101 i Miejski Ośrodek Kultury
  • Anna Nawacka (klasa III GIM) – I miejsce w kategorii klas VII i gimnazjów w VIII Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek KOLĘDOWANIA CZAR współorganizowanym przez Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny nr 101 i Miejski Ośrodek Kultury

Konkurs literacki „Z bajką przez życie”

  • Liliana Zalewska (klasa II chabrowa)II miejsce w konkursie literackim „Z bajką przez życie” organizowanym przez O.D.K. S.M. „Jaroty” i Klub „Akant” ==>zobacz dyplom<==
  • Ignacy Kozłowski (klasa II chabrowa) – III miejsce w konkursie literackim „Z bajką przez życie” organizowanym przez O.D.K. S.M. „Jaroty” i Klub „Akant” ==>zobacz dyplom<==

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

  • Pascal Kuźmicki (klasa II rumiankowa)Jan Matel (klasa III jagodowa)tytuł Króla Strzelców w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej organizowanym przez Społeczną Szkołę Podstawową 101 w Olsztynie

IV Festiwal Sztuki Czytania

  • Jakub Tomaszek (klasa III GIM), Rafał Grzelka (klasa II GIM), Łukasz Żółciński (klasa II GIM)drugie miejsce w kategorii klas gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych w IV Festiwalu Sztuki Czytania organizowanym przez Centrum Kulturalno – Biblioteczne w Dobrym Mieście i Towarzystwo Kultury Teatralnej Warmii i Mazur

Mistrzostwa Olsztyna w Biegach Przełajowych 2017

  • Julia Kraushar (klasa II GIM) IV miejsce na dystansie 800 metrów w Mistrzostwach Olsztyna w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców organizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie

Osiągnięcia naszych uczniów z poprzednich lat:



Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji